www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana, leta un prasta

Tele2 - Krāpšana, leta un prasta

Ļoti rupja un liela mēroga masveida krāpniecība. Uzņēmumam interesējoties par tele2 mobilās telefonijas pakalpojumiem, tiek pārdots salīdzinoši dārgs pieslēgums, salīdzinot ar konkurentu cenām uzņēmumiem par identisku pakalpojumu, taču uzņēmuma darbinieks to noformē klientam nezinot kā pakalpojumu ar 50% atlaidi. Pēc tam kad izrādās ka konkurentu piedāvājums ir apmēram 5 reizes izdevīgāks piekrītot tam tele2 pēkšņi uzliek soda naudu par līguma laušanu, par kādu nebiju informējuši līgumu noslēdzot un piedāvājot. Kā šajā gadījumā ir ar brīvo telekomunikāciju torgu un tiesībām mainīt operatoru? Protams, tele2 pietiekami drīz nodod to parādu piedziņai un draud ar tiesu. Mums nav morālu tiesību šādu absurdu maksāt, jo tad šī veiksme iedvesmos tos masveidā šādi apzagt Latvijas iedzīvotājus un uzņēmumus. Milzīgs kauns viņiem!