www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana, izspiešana, nepamatoti liels sods pēc 14 gadiem

Tele2 - Krāpšana, izspiešana, nepamatoti liels sods pēc 14 gadiem

No Julianas atnāca e pasta vēstule ar draudiem bloķet bankas kontu ja netiks atmaksāti 295 eiro par 2006 gada nenomaksātu 148.08 tele2 rēķinu kada sakara neviens visus šos gadus nerakstīja, nebrīdināja utt. Mazums kas aizmirstas, kur vel pa 14 gadiem!

14.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 15.08.2020

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

B

Komentāri (12)

R ruu 15.08.2020

Nevis Tele2 vainīgi, viņi pārdeva SIA Julianus inkasso Jūsu parādu kāds bija sakotnē, bet diemžēl SIA Julianus inkasso pielika Jums par 14 gadiem procentus, tas pats bija ar mani, SIA Julianus inkasso pielika klāt pie Tele2 parāda 1500 Euro klāt. Tagad PTAC izskata manu sūdzību, bet diemžēl SIA Julianus inkasso sniedz nepatiesu informāciju PTAC, un nevar pierādīt, tāpēc PTAC vēl pagarināja termiņu uz 6 nedēļām.

Bet SIA Julianus inkasso samazināja parādu -700 Euro, bet Es protams vēl neesmu apmierināta ar parādu esamību, parāds gandrīz nomaksāts, bet SIA Julianus inkasso vēl pieprasa 930 Euro apmērā. Pagaidām neko nemaksāju jau trešo mēnesi, kamēr PTAC veic izmeklēšanu!

A Anita Rukmane-Bārbale 03.11.2020

Redziet, Tele2 ir tiesīgi Jūsu personīgo informāciju nodot tikai tad, ja viņi ir vairākkārt ziņojuši par konkrēto parādu, tie var būt e-pasti, ierakstītas vēstules. Ja kompānija ir izlaidusi šo soli, tad tas ir Jūsu tiesību pārkāpums, un tieši Tele2 nebija tiesīgs nodot informāciju trešajai personai, proti, Julianus. Uzskatu, ka dotajā situācija primāri ir vainīgs Tele2.

Ivo 03.11.2020

Redzu, ka sūdzība samērā veca, bet tik un tā uzrakstīšu atbildi.
Tele2 vienīgā vaina šeit ir ka sadarbojās ar tādu parazītisku organizāciju kā Julianus. Tele2 princips šajā gadijumā labāk zīle rokā, nekā mednis kokā, - cedējot šādu vecu parādu.
Tele2 gadijumā noteikti ir minēts, ka viņiem ir tiesības nodot lietu trešajām personām nemaksāšanas gadijumā, bet tajā pat laikā cesijas gadijumā ir 1804 CL pants, kurš nosaka, ka kamēr parādnieks nav pienācīgi informēts viņam šī trešā persona ir tikai trešā persona.
Bet tieši šajā gadijumā viss ir ļoti viegli, atbilstoši komerclikuma 406.pantam ir iestājies parāda noilgums, parāda piedzinēji, protams, teiks, ka atbilstoši 1905 CL viņi ar atgādinājumu pārtrauc šo noilgumu, bet tas notiek tikai viņu slimajās smadzenēs, tā šāds atgādinājums tiesā der tikai pierādamā veidā (t.i. ierakstītā vēstulē, kuru starp citu var arī zem paraksta neizņemt:) un , ja no 2006.g līdz šodienai kaut vienā mirklī ir bijis trīs gadu pārtraukums bez ierakstītām vēstulēm, viss julianus var tikai šo parādu pakārt pie sienas un draudzīgā kolektīvā, dziesmas dziedādami staigāt viņam apkārt. Un pat, ja tomēr šāds atgādinājums 1x 3 gados ir, ir 1808. CL pants...

H hehe 15.08.2020

Divi gadi noilgums tādiem parādiem. Ja neliekas ne zinis un neiformē tad viss.

н НеКариньш 15.08.2020

Читайте закон! Если даже они предупреждали, но не смогли с Вас получить деньги, то таким финансовым претензиям срок ТРИ года! Так что срок истёк в 2009 году! Будут звонить - шлите их лесом, будут напирать - пригрозите что пожалуйтесь в полицию и против них возбудят уголовное дело за вымогательство!

K Klientamnavtaisnība 15.08.2020

Palasiet likumu par noilgumu un tad iesakiet parādniekiem nemaksāt. Kas par tautu... ir parādā, negrib maksāt un tik meklē iemeslu, kāpēc nevajadzētu. Tāpēc arī grimstam kā tauta, ja tagad lielākā daļa tādu. Tjfu!

н НеКариньш 15.08.2020

Он вспомнил что они - НАРОД! Я от смеха под столом! Вы уже давно проданы и перезаложены как нация!

н НеКариньш 15.08.2020

Кстати, Латвия скопом куплена россиянами и скандинавами (шведами)! Например, Rīgas piena kombināts давно российский. Не так давно в Риге активно функционировала компания Шведский фонд недвижимости, который скупал латвийские земли и леса. Даже гордость Латвии холм Gaiziņkalns давно куплен шведами...

K Klientamnavtaisnība 16.08.2020

Не нравится - уезжайте, только вы и своим то не нужны, безнародные.

R ruu 15.08.2020

Neviens te nerunā par nemaksāšanu, bet gan par parādu piedziņas kompānijas attieksmi, un piedzīt nepamatotu summu, kas viņiem īsti nepienākas! Tāpēc daudzi parādnieki ignorē parādu piedziņas vēstules ar pretīgu attieksmi! Kāda daļa cik parādnieks maksā mēnesī, kaut vai 1.00 EUR, bet parāds tiek dzēst! Nerunājiet muļķības, ja nezināt parādu piedziņas likumus! Pienāks Tava kārta kad tiksi parādu piedziņas kompānijas nagos, tad dziedāsi citu dziesmu!

V vitols 15.08.2020

Julianus inkaso bez tiesas nevar bloķēt bankas kontu viņiem nav tādu pilnvaru, ja viņi varētu viņi bloķētu. Un viņiem nav izdevīgi sūdzēt tevi tiesā, jo viņiem par to jāmaksā pirmajiem. Viņi ķer uz dullo un spiež uz psiholoģisko.

A Anita Rukmane-Bārbale 13.10.2020

Pilnīgi analoģiska situācija, Tele2 ne zinis nelikās vairāk kā trīs gadus, sākumā pat pati rakstīju un prasīju, lai atsūta rēķinu par pēdējo mēnesi. Ignorēja! Un te pēkšņi atnāk no Julianus e-pasts.
Balstoties uz patērētāju tiesību aizsardzības likuma 3. pantu, citēju: ''8) nav izsniegts darījumu apliecinošs dokuments.'' šajā gadījumā rēķins, kā arī pievienojot Noilguma periodu, par vainīgiem uzskatu Tele2.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes