www.sudzibas.lv Tele2 krāpšana

Tele2 - krāpšana

neticiet TELE2, tiksiet tādās auzās, viņi māk apkrāt cilvēkus, nepagāja divi mēnesi no līguma noslēgšanas, ka sāku saņemt kosmiskus rēķinus, jau pirmajā rēķinā, kad es pieprasīju izdruku, lai parāda manas sarunas, es konstaktēju, ka, itkā es esmu sūtījusi iziņas, kuras maksā3ls., kautgan es neesmu sūtījusi, ja ir kādi cilvēki, kas mani atbalsta, mans [slēpt]@inbox.lv

M Mambo 05.09.2009

Nafig lietot pieslēgumu!Vislabākais nopērk telefonu tāpat, internetā vai citur un lieto ko vien gribi!Nekādu saistiibu, super.

J Jorens 07.09.2009

Nu nezinu, esmu arī Tele2 klients, viss ir o.k., sekoju līdz cik iespējams, varbūt kāds ar tavu telefonu ņemās, te arī result. Vēl ir forši Tele2, ka Zviedrijā ienākošie ir pa free, ko neviens cits nav spējīgs piedāvāt! Tele2 rulzzz!!

S ssyss 19.09.2009

Tās saucamās SMS par 3Ls, sūtījis nēsi, bet pirms tam pasūtījis kādu melodiju, un nēsi izlasījis, ka uzņemums nokā esi nopircis attiecīgo bildi /melodiju piesūtīs tev abonēšanu katru nedeļu noteitka apmērā, attiecīgi tavs operators par to nav atbildīgs.

D Dmitrijs 22.11.2009

Sarunu zidruka ir viss normali aprakstits, pats gadu atpaklj bijju TELE2 servisa centra darbinieks un visu zinu.l summas nenokurienes nerodasmvajag tiesam apdomigi lasit kur zvani una kam piesakies, nevis galarezultata vainot citus!

M mammadaba 08.12.2009

Jā vajag visu apdomīgi izlasīt...vajag būt tik lielai nekaunībai lai iedzīvotos uz otra rēķina.
Nekad nesūtīet nevienu īsziņu firmai KLUBS LIVES 176 / Kas tu biji iepriekšējā dzīvē /, kā arī cellxl.com.
Nespēsiet nomaksāt rēķinus - galvenais jāapmaksā viņu sūtītās paaugstinātās maksas, par kurām pat nenojaut un nevēlies saņemt..Lūk kā var iedzīvoties uz tīri naivu vai nejaušu spēlīti. Ists TELE 2 meteorīts!