www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Tele2 rīkojas negodīgi.
Nolēmu atteikties no tele2, jo internets visu laiku 'ķērās', tapēc gribēju pāriet pie cita mobilo sakaru operatora. Man zvanīja no tele2 un teica, ka it kā kāda aptauja, bet es neiesaistījos sarunā un pateicu, ka no kompānijas eju prom, uz to man neko neatbildēja, bet vienkārši nometa klausuli. Nākamajā dienā man zvana no kompānijas, pie kuras gribēju pāriet, ka visi dokumenti ir anulēti, jo es it kā piekritu palikt tele2. Tagad atkal no jauna visi dokumenti jākārto, lai saņemtu jaunu karti. Kur šāda nekaunība no tele2 puses, it kā es esmu piekritusi, kapēc tā jāmelo. Tagad šī kompānija pavisam ir nokritusi manās acīs un tagad, kad ko man par viņu prasīs, no manis dabūs tikai antireklāmu. Ne tikai man bija sūdzības par tele2, arī maniem paziņām internets veulkas un navigācija var pēkšņi apstāties vai rādīt pavisam ko citu. Tagad arī reklamēšu viņiem pāriet pie citiem operatoriem.