www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Paņēmām izmēģināt mājas internetu uz 7 dienām, viss gāja teicami, līdz izdomājām parakstīt līgumu uz 2 gadiem.
Nu ir jau pagājis gads kopš izmantoju Tele2 mājas internetu un neiesaku to nevienam kas grib lai nervi ir veseli. Dzīvoju pilsētas centrā, bet internets ik pa laikam pazūd un gluži neiet tā kā gribētos, it īpaši ja jums mājās ir vairāk kā viena ierīce, tad uz optimālu internetu varat necerēt.
Neieteiktu nevienam apsvērt tādu iespēju kā Tele2 internets mājai, jo acīmredzot, mobilo sakaru kompānijai ir jāpaliek savā vietā nevis jāmēģina cilvēkiem iesmērēt sliktāko internetu Latvijā.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 29.03.2018

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

S Sintija Bergmane 27.03.2018

Mums ir Tele2 internets mājai Pierīgā, Lattelecom pagaidām nespēj nodrošināt ar vajadzīgo. Salīdzinoši ar LMT mājas internetu, kurš pēc apraksta izklausās tieši tāds pats kā Jums Tele2, mums viss iet perfekti!

Cik es saprotu no pašu operatoru skaidrotā, interneta ātrums ir atkarīgs no tā cik daudz ir lietotāju uz vienu torni.

M Matra Marta 28.03.2018

Nu Pieriga varbut kautkas tur iet Tele2,bet 40-50km no ogres,vajag uz egles kapt lai uzvanit,kur vel runat par kautkadu internetu