www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Nemāk strādāt ne viens operators ar kuru bija sarakste no 2019, jo nav atbildes un pierādīts par ko man rēķina pielika neizmantotu google play programmu par 4,99, pirmā reiķinā, kura turpināja, kā reklāma parādīties uz ekrāna. Summa izauga līdz 20euro.
Bija izsūtīti visi mani google Skrini un atbildes nav, kā arī nav dota informācija, kura bija prasīta no google play sarakstes par kaut kadu viņiem vajadzīgo burtu no tele2. Un sūtīja mani viens pie otra. Esmu jau 1,5gadu bites klients no 2021, bet man nav atbildes no tele2. , tikai uzkarinājuši man naudas izzītējus legalbalance, kuri arī nemāk pildīt savus pienākumus. , jo ar visiem maniem pierādījumiem turpina, nepartraukti zvanīt, jo ar vienu atbildi tel. Atbildi viņi nesaprot un vairākiem e-mail arī. Dzīvojam trakonamā!

31.01.2023

R RunčaĶepa 01.02.2023

Protams, ka tikai tu tē esi adekvāts, un visi apkārt - krāpnieki un psihi. Paldies par info, turpini novērošanu.

R Regular_Karen 01.02.2023

Trakonamā dzīvojot ne tā vien gadās. Napoleons arī jums tur ir?