www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Tele2 atkal ir atslēdzis internetu telefonā, šoreiz jau uz 2 dienām, lai gan man ir pieslēgts tarifu plāns ar bezlimita internetu baltijā. Kopš 06.12.2022. Esmu spiesta lietot wifi. Protams, ka zvanīju un sūdzējos. No sākuma aizbildinājās ar jaunu torņu būvniecību un, tad neizturēja un pateica, ka man tak tarifa plānam esot piemērota atlaide - tāpēc tas ir normāli, ka man nest internets.
Nezināju, ja slēdzot līgumu tarifu plānam piešķir atlaidi, tad tas nozīmē, ka pakalpojumus saņemsi mazāk un tieši par atlaides summu, lai gan pieslēgts tarifu plāns "bezlimits".
Tāda pati problēma ir arī pārējiem ģimenes locekļiem, kuriem pie tele2 ir pieslēgts tarifu plāns "bezlimits". Bēdīgā situācija ar internetu nemainās ne darbā, ne Rīgas centrā, ne mājās... Kā bija 1 strīpiņa... Tā paliek.

07.12.2022

Good Intentions 07.12.2022

Es lietoju jau 3 gadus ar atlaidi un nav nekādu problēmu. Kāda jums ir patēriņa statistika mēnesī? https://mans.tele2.lv/warmbilling

L Līga D. 08.12.2022

Ap 15 GB

S Spuris 08.12.2022

Pameģiniet pārslēgt no 4G uz 2/3G .Nelietojiet automātiskā tīkla uztveršanu,jo arī bremzē

J Jokaaa121 07.01.2023

Vakaros var televizoru slēgt ārā,vismaz sākot no 19 līdz 23 kad lielākais noslogojums internetam,jo nereāli kaut ko paskatīties