www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Ļoti negodīgi ir piedāvāt bezlimita sms, bet kad tu suti bieži uz vairākiem numuriem tevi vienkārši bloķē, nu tad norādiet kā bezlimita sms būs ne varak ka 20 sms dienā, krāpnieki, visko viņi uzreiz piedāvā pasūtīt ''vairumssms'' piemēram man ir menesī 1000 sms, bet izsūtīt es visas nevaru jo redz tiek sūtīts uz vairākiem numuriem, krāpnieki: (

10.03.2022

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 10.03.2022

Labdien!

SIA "Tele2" ir noteikti Labticīgas pakalpojumu lietošanas pamatprincipi, kas nosaka, ka mobilo sakaru pakalpojumi ir paredzēti, lai nodrošinātu klientu savstarpējo saziņu. Tele2 mobilo sakaru tīklā nodrošinātos pakalpojumus nav paredzēts izmantot komercdarbības veikšanai vai citiem mērķiem, kas nav saistīti ar personu saziņas vajadzību nodrošināšanu. https://www.tele2.lv/ligumi-un-noteikumi/
Papildus informējam, ka ja novērotā saziņa neatbilst iepriekš minētajiem standartiem un gadījumā, ja šāda tipa noslodze tiek konstatēta atkārtoti, var tikt ierobežoti numura izejošie pakalpojumi.

B

Bezlimīts ir uz vārdiem, teksta, papīra. Bet kad nonāk līdz lietai, uzreiz saka - Jūs pārslogojāt tīklu. Jūs izmantojāt mūsu tarifu priekš spama, sūtat reklāmas un tas pēc līguma ir aizliegts... Un atradīs vēl simtiem variantu, lai pasūtītu Jūs tālu un nepildīt solīto...

P Palīgs neskaidrajiem 10.03.2022

Es nesaprotu ar ko jūs nodarbojieties, ja jums ir vairāk kā 1000 sms mēnesī? Nu katrà ziņà normàli tas nav.

A Anna Some 10.03.2022

Slikts internets!

A Ato Sato 11.03.2022

Šogad lietojot ZZ priekšapmaksu vienmēr tiek nozagtas pēdējās divas sarunlaika dienas kaut atsūtītajā brīdinājuma sms termiņš nav beidzies.