Tele2 - krapšana

Man ir tāda situācija sakara ar doto situāciju mūsu Valstī, algas maksājas ne laicīgi, nokavēju Tele2 rēķina maksājumu, vajadzēja samaksāt līdz 31 datumam bet es samaksāju 3,rezultāta dabuju vēstuli no credit reform ar paradu 15 LS un tas viss par 2 dienam,bet kad zvanīju tajā 3 datuma uz tele 2 veicot visus maksājumus un lai izbeigt visas līguma attiecības,samaksāju ateikšanas summu 50 Ls un to nokavētu rēķinu, neviens pat neminēja par lietu ko atvera credit reform,vienkarši teica samaksaiet to un to,rezultata izbeidzu līguma attiecības ar tele2 un vel dabuju sodu no credit reform 15Ls vertība pār 2 dienām. Vēstule atnāca pēc 3 dienam , kad izbeidzu visus līguma attiecības ar Tele 2 un atmaksāju visas summas ko viņi man uzradīja.Credit reformā teica ja nesamaksāšu līdz 10 datumam tad dabušu vēl lielāku paradu un melnu kredīt vēsturi.Man liekas tele 2 ir vis nekorekta kompānija tāda ziņa un nodarbojas ar krapšanu! Žēl ka maz kurš pievērš uzmanību šis kompānijas krapšanas darbiem.

A aga 07.02.2012

Es reiz biju aizmirsusi samaksāt rēķinu. Nokavēju laikam 10 dienas un man tik atslēdza izejošos zvanus. Samaksāju un pieslēdza pēc kāda laiciņa, bet par ko šādu dzirdu pirmo reizi...

M mortal 07.02.2012

jekaterina89 - Tādus, kā Tevi vajadzētu sodīt par apmelošanu un neslavas celšanu, jo ja biji nokavējusi 2.dienas, tad uz creditreformu nekas netiek sutits. Uz creditreformu tiek sutits, ja nav apmaksati 2.vai vairak rekini. Un Tele 2 rekini ir jasamaksa lidz 19.datumam nevis 31.datumam