www.sudzibas.lv Tele2 krāpšana

Tele2 - krāpšana

Neejiet pie Tele2! Neuzķerieties uz viņu itkā izdevīgajiem tarifu plāniem, īstenībā viņi sarēķina pavisam savādāk, saliek klāt visādas komisijas, maksu par kaut kādām mistiskām tarifu maiņām un ļoti krāpjas uz interneta rēķina! Nevis pieslēdz kādu lānu uz ierobežotu daudzumu, bet cilvēkam kurš no MB un GB neko nesaprot - saka - pamēģinie, tad zināsiet cik lietojat! un tā pamēģināšana man izmaksāja 100 Ls... un netiek ļauts pat rēinus pa daļām maksāt! Neejiet pie šī operatora un centieties neizmantot viņu pakalpojumus- tiksiet apkrāpti! Sarunu cenas par minūti arī maina bez jeb kādas informēšanas, tādējādi rēķines ar vienu, saņem pavisam citu! Un zonas pārklājums ir vissliktākais no visiem 3 operatoriem!