www.sudzibas.lv Tele2 krāpšana

Tele2 - krāpšana

TELE2- Zelta zivtiņa atkal izdomājuši jaunu veidu kā izšmaukt naudu no cilvēkiem. Viņi jau labu laiku piedāvā Superkombo, kur zvani Tele2 tīklā, samaxā savienojuma maksu un runā cik gribi...nu vai arī Nulles tarifs. Tikai nezkāpēc kad mēs ar draugu ar kādu runājam, tad saruna bieži vien pēc kāda laika vnk pārtrūkst...ir pat gadījies 4-5 reizes pēc kārtas. Zona nav pie vainas, telefoni arī jauni...ja tā būtu viena reize...ok...mazums kāda tehniska kļūme. Bet tas notiek regulāri, katru otro dienu. Pazvani, parunā 15 min..saruna pārtrūkst, zvani atkal, pēc laika atkal pārtrūkst. Ta nozīmē, katru reizi jāmaxā savienojuma maxa... un tie sanāk nevis 7 sant, bet jau 21 sant. Ok, nav jau liela nauda, bet ja tas notiek visu laiku un ar visiem, tad var normāli uzvārīties.
TELE2 -FUI!!!

K komentārietis 10.12.2010

Nevajag klabēt pa telefonu tik ilgi, tas ir kaitīgi tavai veselībai. Tāpēc Tele 2 rūpējas par tevi!

D dianite76 10.12.2010

Man arī nav skaidrs ko var stundām muldēt.
Pazvanu- pasaku savu sakāmo un mans rēķins ir super mazs un nekas nepārtrūkst.

J jj 11.12.2010

PTAC piesprieda naudas sodu par šo superkombo, ka ari izteica jau OTRO bridinajumu

J Jerbergerdine 30.12.2010

nu jaa...katram jau izpatikt nevar!ka jau tas dzive pieradits tad vienmer kads atradis iemeslu lai kadu noliktu!es piemeram varu runat cik ilgi velos un nekas nepartrukst.varu pat norunat to maximalo laiku 1.5h un viss ir ok!ta ka pie vainas ir tikai tavs telefons lai cik nu vins tev kruts un jauns nebutu vai nu ari zonas parklajums!
un ja kas tad kapec nemaini operatoru.Latvija vinu ir vairaki.butu mainijis operatoru un dzivo laimigs nevis kko te nemies!

A aruts 19.08.2011

Es papildinaju 55 santimus telefona un man nav vel tie 55 santimu telefona.kpc?