www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana ar tarifu plānu

Tele2 - Krāpšana ar tarifu plānu

Krāpšana ar tarifu plānu bezlimits. Mājaslapā skaidri un gaiši rakstīts ka zvani atrodoties Eiropā uz citu Eiropas valsti ir bezmaksas. Realitātē šis ģeogrāfijas analfabētu krāpnieku kantoris ar vārdu Eiropa sīka drukā domā tikai Eiropas savienības locekļus. Atrodoties kāda Eiropas valsti piemēram Zviedrija un zvanot uz citu eiropas valsti piemēram Lielbritāniju kurapēc ano klasifikācijas ir "Eiropā" piestāda astronomiskus rēķinus ka par starptautiski zvaniem. Vairāk nekad neizmantošu krāpnieku kantora pakalpojumus.

10.11.2021

M Max2020 10.11.2021

Kautka visiem operatoriem no 2021 gada zvani gan uz Lielbritāniju gan Lielbritānijā lietot pakalpojumus ir par maksu gan Bitei gan "krāpnieku kantorim" Tele2 gan LMT. Kautkā nesaprotu jūs ko pirmo dienu lietojat mobilo sakaru operatoru pakalpojumus un vispār neesat jau no janvāra nezināt kad šādas izmaiņas ir veiktas viesiem operatoriem? Tas jau sen tika informēts gan interneta gan operatorin par to kad zvani uz Lielbritāniju kas jā ir Eiropas teritorijā bet nav EEZ un ES dalībvalsts un no 2021 gada janvāra būs par maksu gan zvani gan īsziņas gan internets šajā valstī. Es kautko nesaprotu ja jūs piemēram pāriesiet pie LMT vai Bites jums ko šo maksu nepiestādis? Un tad būs atkal krāpnieku kantoris LMT vai Bite? Laikam jūs nesaprotat ko nozīmē vārds lietot pakalpojumus Eiropā tāpat kā mājās. Es ceru ka jūs saprotat kad daudziem operatoriem Eiropā arī bija šādas izmaiņas jāveic jo Lielbritānija izstājas no Eiropas savienības. Tas nav kā uzbrauciens bet nu tas ir pašsaprotami un jau informāciju ir par to sen jau pat 2020 gada rudenī gan visu operatoru mājaslapas taka tā nav diemžēl vai par laimi krāpnicība bet klienta nolaidība ka klients nav ne izlasījis informāciju ka arī jūs kā klients šiem jaunajiem noteikumiem automātiski piekrītat ar to kad turpināt lietot Tele2 pakalpojumus. Tātad pilnīgi jūs esat pie tā vainīgs un tas ka EEZ valstīs ir bezmaksas zvani un SMS ka arī internets ar Latvijas pieslēgumu zina pilnīgi visi un vārds Eiropa nozīmē tikai ka apzīmējumu un jūs tikāt formēts tātad piekrītat tad jau sanāk kādēļ man ir jāmaksā rēķins lielāks par interneta apjomu iztērēto apjomu tas tak arī ir tur 5GB internets utt un tad atkal krāpnieku kantoris tas tik tāds salīdzinājums bet jau sen ir šāda sistēma Roam like a home kas nozīmē EEZ valstīs lietot pakalpojumus bez papildus maksas laikam to vēl nezinājat 2021 gadā.