Tele2 - Krapnieki

Absoluts kretinu kantoris. Gribeju pariet uz bites tiklu jo biju tele2 klients un apnika man maksat par zelta zivtinas murgu, dienu pirms pariesanas uz biti pazvanija man no tele2 un apsolija loti izdevigu tarifu planu no kura nevareju ateikties proti 3 ls menesi par 500min, 500sms un internetu par brivu vajagot tik uztaisit pieslegumu pie tam uz jautajumu kas bus ja parsniegsu so limitu operatore man mierigi atbildeja lai nesatraucos jo bus 1 santims minute uz jebkuru tiklu. Nu luk pec menesa sanemu rekinu 47ls ar kapeikam. Zvaniju skaidroties bet operatore man atbildeja ka pirmo reizi dzirdot tadu tarifu un neko palidzet nevar busot tik jamaksa. Zvanot otreiz jau izradas kad tads tarifa plans esot tik pa 5ls un man ka ipasam klientam esot piescirta atlaide 2ls bet par parunato ta vai ta esot jamaksa tie 7santimi kuri jau esot aprekinati. Pie tam sis piedavajums tika izteikts mutiski pa telefonu nekadu ligumu par tiem 3 ls un 1santimu minute nesastadija, cik tagad sapratu pilniga krapsana un cilveku manisana

F

Minesota 22.10.2012

Tas tev bija sods, ka gribeji atteikties no TELE2 :D

Nandia 25.10.2012

:))) nu vot tas ir labs - šādi klienti ir ļoti nepieciešami pārdošanas kompānijām :)) Zvani un piedāvā, cilvēks ņems visu ko dos, da pat reālu līgumu nepalūgs!:))
Kā tu vari slēgt līgumu pats to neredzējis un neparakstījis?!?! Kas tie pa jokiem ?? Dzenam zosis laikam

R ri4y 30.10.2012

Labi, kad pārejot uz LMT nepiekritu šim piedāvājumam. LMT piedāvāja pa 2.80 LVL, doto piedāvājumu bijusi akcija tikai 18 un 19 augustā biju izbrīnīts, kad septembrī saņēmu rēķinu 1.80 LVL, bet šo mēness, 2.56!