www.sudzibas.lv Tele2 Izvērtēt vai ņemt ierīces uz nomaksu kuras ir uz atlaidi

Tele2 - Izvērtēt vai ņemt ierīces uz nomaksu kuras ir uz atlaidi

Iegādājos ierīci uz nomaksas terminu, kura bija uz atlaidi, pagājis kāds laiciņš un varu nosegt atlikušo vērtību, tele2 pasaka lai segtu atlikušo vērtību ir jāmaksā pilnā preces vērtība bez atlaides. Pilnīgs absurds! Politika ir vienkārši pretīga. Nevienam neiesaku iegādāties preces uz nomaksu kuras ir uz atlaidi, ja plānojat nosegt atlikušo vērtību ātrāk nekā ir nomaksas grafiks.

16.04.2021

G

Joe Rogans👽 16.04.2021

Tos 2 gadus ir kaitinoši maksāt, labāk uzreiz visu summu vai 3 daļās samaksāt un miers.

R Raimonds Brutāns 16.04.2021

bet tas ir līgumā norādīts

G Grace123 17.04.2021

Tas ir nožēlojami, visur citur nomaksas preces var samaksāt pirms termina, uz atlaidi bez atlaides, cik paņēmi tik atdot, ja man ir iespēja to izdarīt, tā skan par to jāmaksā vairāk, tikai Tele2 ir pretīga politika joprojām, ka tik naudu nokāst