www.sudzibas.lv Tele2 izkrapj naudu!

Tele2 - izkrapj naudu!

Cienijamais Tele2!

23.03.13 Papildinaju savas zelta zivtinjas kontu tel nr... 20495.... 4.95 piesledzu tarifu-no limit,
devos ciemos pie radiem NETALU no IGAUNIJAS robezas,bet (NE REIZI NEATRADOS ARPUS LATVIJAS ROBEZAM UN NEVEICU ZVANUS UZ ARVALSTIM),
Kad pec nedelas man pazinjoja,lai papildinu kartes kontu,biju nesaprasana kur palkusi visa nauda, ta nu zvaniju uz Tele2 info cetru kur man atbildeja Kristine,jautaju kapec konta nav naudas,ja esmu piesledzis tarifu-NO LIMIT,sanemu atbildi,ka atrodos arvalstis un esmu veicis arvalstu zvanus, bet ka jau mineju nekur arpus Latvijas robezas nebiju bijis,tad nu ludzu,lai savieno ar kadu aukstak stavosu personu,par cik bija svetku dienas tad solija,ka atzvanisot 02.04.13 ta ari nesmu sanemis nekadu paskaidrojumu kur tad izsti palika nauda?

Sergejs....

U uzzy 03.04.2013

Tava atbilde ir tāvā tekstā - NETĀLU NO IGAUNIJAS ROBEŽAS!! Zona tak nezina, kur uz kartes ir novilkta Latvijas-Igaunijas robeža. Telfons paņem to tīklu kas ir stiprāks. Nomaini savā telfonā tīkla izvēli uz "manuālo" "automatiskās" vietā un tad nebūs problēmas. Šoreiz tu iekriti dēļ savas nezināšanas un muļķības dēļ! Un negaidi zvanu no viņiem, jo par šo sūdzību viņi smejas paši vēderus turēdami.

A Arn1s 03.04.2013

+ 100% kā saņēmi īsziņas ar visiem tarifiem.
Šajā gadījumā tā nav tele2 vaina

S sergejs s 03.04.2013

tur jau ta lieta, ka es zinuto ka, zona var parlekt uz Igaunijas zonu, un man bija nomainits uz manualo... tagad ari ir iskaidrojums? tapec jau ir ta nesaprasan kas isti notika... ja nebutu samainijis tad saprastu, ka pats vainigs a tagad ko?

U uzzy 03.04.2013

Nu ir variants arī pie manuālās zonas meklēšanas, ja pazūd latvijas zona, telefons var piedāvāt meklēt alternatīvas un apstiprināt igaunijas zonu. iespējams, kādā brīdī tas tika izdarīts (iespējams nejauši nospiests apstiprinājums). Bet nu tur būs tikai pie vainas kādā brīdī igauņu zonas izmantošana.

N nautilus 03.04.2013

pierobežā bieži vien ir švaka Tele2 zona, labāk pirms zvanīt, parbaudīt, jo tādu gadījumu ir ļoti daudz, pati kādreiz tur strādāju