www.sudzibas.lv Tele2 Internets vecumniekos

Tele2 - Internets vecumniekos

Labdien!
Sākšu ar to, ka Tele2 reklamē sevi, ka atra interneta sniedzēji, bet nu iegādājos Tele2 internetu notestēju Bauskā ātrums ap 1mbs, bet atbraucot mājas pirmos mēnešus ātrums vēl kaut cik ap 125kbs, bet pēc pāris mēnešiem ātrums 3-20kbs pat draugos normāli nevar ieiet, kamēr lādējas draugiem var pat uztaisīt vakariņas un tas viss notiek pāris km attālumu no Rīgas!tā, ka neslēdziet līgumu par Tele2 mobilo internetu, jo ārpus pilsētām viņš nav lietojams

K

V Valentīns 28.01.2011

Iesaku Jums BITE vodafone modemu un pieslēgumu, esmu apmierināts ar kvalitāti un servisu.

Z zinaida 28.01.2011

Valentīns! I skoljko ti v mesjac plati6? Modem besplatno?

K Kaspars 29.01.2011

Par to tele2 internetu maksaju 8.20ls menesi, bet vakaros pilnigi nelietojams pazvanot tele2 info tik dzird atb.mums viss kartiba, kas tur kartiba, ja, ka vakars ta atrums 3-20kbs nesasienieties ar tele2 mobilo internetu

č ČangalsPleška 29.01.2011

Varat nepriecāties, ka kāds šeit taisīs kādu modernizāciju.Nav jau priekš kam, jo cilvēki masveidīgi atstāj Latviju.Tātad lai saglabātu peļņas izaugsmi visi operatori ir spiesti samazināt pakalpojumu apjomu, paaugstinot tarifus.