www.sudzibas.lv Tele2 Internets datorā

Tele2 - Internets datorā

Šodien biju iegriezusies tele2, lai paņemtu izmēģinājuma modemu uz 7 dienām. Bet tā vietā saņēmu šādu informāciju, ka, ja man ir pilni 21 gadi, tad man ir jāiemaksā drošības nauda 59ls apmērā. Modems pat tik daudz nemaksā :D Kā piebildi saņēmu, ka mani vecāki varot paņemt izmēģinājuma internetu. Nu jau kopš 18 gadiem dzīvoju pastāvīgi, bet man šādi atbild. Nu, nē , paldies, labāk iešu pie LMT, tad vismaz zinu, ka tur cilvēki ir pretimnākošāki. Un iedot 14 dienas izmēģināt. Kaķi maisā pirkt nevēlos!

E

R ri4y 19.02.2013

Tele2 dīvaina politika, manai draudzenei 20 gadi. Tele2 kliente jau no 18 gadu vecuma, vecais telefons salūza, gribēja paņemt telefonu pie viņiem pa 200 Ls saglabājot pieslēgumu. Šie pasaka ka jābūt drošības naudai 150 Ls un ik mēnesi par telefonu jāmaksā vēl 12.95 Ls mēn un tas viss uz 2 gadiem un kā pēc 2 gadiem varēs atgūt šo drošības naudu? Priekš kam mums ņemt Tele2 telefonu pa 200 Ls, ar drošības naudu un pēc tam vēl tādu naudu maksāt? Tad jau internetveikalā varējām šo telefonu paņemt pa 170 Ls uz nomaksu, samaksājot 1 iemaksu. Aizgājām uz LMT iedeva Nokia Lunia nejautājot nekādu drošības naudu, pārformēja pieslēgumu. Šie vēl pēc tam zvana un jautā kāpēc aizgājāt? Mēs varam Jums indviduāli piedāvāt šo telefonu, bet ar līgumu uz 36 mēnešiem un drošības naudu 25 Ls, nē paldies dabūjām ar pirmo maksu 35 Ls un ikmēneša maksu 6.95 Ls+ par Brīvību. Tā tik turēt!