www.sudzibas.lv Tele2 Esam bez sakariem Spanijā un bērns Berlīne!!!! Pie kam dārgākais tarifs.

Tele2 - Esam bez sakariem Spanijā un bērns Berlīne!!!! Pie kam dārgākais tarifs.

Jau otro dienu esam bez sakarim pateicoties Tele2. Atrodamies Spānijā. Tas pats bērnam Berlīnē. Nav ne internet ne iespejas zvanīt. Ieiet internetā var tikai atrodotie viesnīcas teritorija.
Nekādā adijumā neizvēlaties šo firmu, ja Jums jābrauc komandējumos, jo tā jau ir 3 valsas, kurā paliekam bezsaitē. Juristi izvērtē pieteikumu tiesā.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 06.08.2018

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Dainis 04.08.2018

Varbūt jūsu juristiem būtu vienkāršāk sazināties ar tele2 un noskaidrot, kas par problēmu? :D

Nopietns klients 04.08.2018

Такая же проблема в Норвегии с вчерашнего дня, не получается не позвонить ни смс, не чего не исправляют, кормят обещаниями. Переключала с 4g на 3g, на ,2g не фига не работает. Как деньги снимать так мы сразу, как услуги предоставлять так подожди сейчас будет.

A Aleksejs Uljanovs 21.08.2018

А какой тариф? У меня золотой, звонки в Норвегии и Швеции работали, но данные при подключении всегда падали до Edge, что по мне совсем не приемлемо, т.к. интернета считай, что нет и эти 6 Гб потратить на нём невозможно.

Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 22.08.2018

Esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam Aleksejam Uljanovam , lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.