www.sudzibas.lv Tele2 Darbinieki!!!!!

Tele2 - Darbinieki!!!!!

Domāju ka nēesmu viena, kuru ir skārusi tāda problēma!
Runājot par pašu Tele2 - jau vairākus gadus esmu viņu kliente, un ne vienu reizi vēlējos pāriet pie cita operātora, bet kad zvani uz Tele2 tev sola "zelta kalnus", atvainojas par sagādātājām neērtībām un pierunā palikt.
Kā Tele2 pārmana no citiem tīkliem klientus sev??? Tas laikām arī nevienam nav noslēpums - zvana, un piedāvā izdevīgak un zemākas cenas nekā tas patiesībā ir, piemēram tarifs nr. 5 par 3ls!
Tīkla pārklājums - vienkārši šausmīgs!
Neprofesonāli darbinieki - divu nedēļi laikā saskāros ar 3 tādām situācijām!
1. Mainu parasto sim karti pret mini karti man iedod to pašu parasto sim karti (to pamanīju, kad jau biju mājās)
2. Zvanu uz Tele2, lai parrunātu ar operātoru, ļoti laipns, bet diemžēl pats nezina ko saka. Izrādās man vinš saka vienu, bet patiesībā ir pavisam citādāka.
3. Piekdien man solīja, ka ar mani sazināsies kāds no vadības, nu protams tas tā arī nenotika, zvana man atkal telefona operators, kā vienmēr atvainojas par sagādātājām neērtībām, apsola man -3LS rēķinam :D (tas vienkārši ir smieklīgi) un apsola ka ar mani pirmdien sazināsies kāds no vadības. Nu jau otrdiena, pirmdiena ir pagājusi bet zvana kā tāda es neesmu saņēmusi!

Ja kāds domā pāriet uz Tele2 - nekādā gadījumā Jums to neiesaku, jo pat viņu reklāmas ir meli!!!!
Tele2 var Jūs piesaistīt ar izdevīgu piedāvājumu, bet neticiet tam, galu rezultātā Jūs tikai divkārt pārmaksāsiet!!!

B

S SMAILīte 05.02.2013

Lietoju Tele2 jau gadu un neko sliktu nevaru pateikt.
Iepriekš bija LMT un tad Bite, Latgalē pārklājums visiem klibo, ir vietas, kur LMT labāks, citā Tele2, citur Bite. Pārpratumi nav gadījušies ne ar vienu no operatoriem, tāpēc grūti pateikt kā kurš tos risina, bet par tarifiem runājot- ja cilvēkam ir nedaudz smadzenes, zin kāds tarifs tam ir pieslēgts, tad nekādi pārpratumi neroda, par pārmaksāšanu arī tas pats. Ja jau bezjēgā izmanto pakalpojumus, kas nav tarifā iekļauti, tad neviens cits nav vainīgs- pašam jāseko līdzi savām darbībām! Iepriekš, kad vēl nebija Nr5, Bite 5.55 un Brivība, arī pie LMT maksāju ap 30LS, loģiski, nebiju apmierināta, bet pati taču norunāju...tāpēc mūļķīgi vainot citus ;)

D Dailis Bezvārdis 05.02.2013

TELE2 krāpnieki !