www.sudzibas.lv Tele2 Cena nav noteicošais.

Tele2 - Cena nav noteicošais.

Bijis pieslēgums tele2 bizness.
Nākas bieži runāt pa telefonu un bieži vien zvana jauni klienti, no kā var secināt, ka sakariem ir būtiska nozīme, jo tā ir nauda vistiešākajā nozīmē.
Problēmas ar sakariem uz Rīgas apvedceļa Jaunmārupe - Babīte.
Vārdu dzird, trīs nē - zvanīja potenciāls klients. Normāli aprunāties varējām, kad biju ticis līdz babītei.

Izlēmu mainīt operatoru, jo biznesā visam jānotiek kā pa notīm.

Pieteicos lmt pieslēgumam. Menedžeris piedāvāja tarifu plānu, parunājāmies, ka man ir aktuāls utt. - pāreja aizņem ap 3 dienām.

Uz otro dienu zvans no tele2, kāpēc izdomāju iet prom. Teicu, ka uz lmt.

Pirmais jautājums, kādu cenu viņi man piedāvāja. Atbildēju, ka divreiz dārgāk, nekā pie jums.

Pajautāja iemeslu un es pastāstīju, ka noteicošais ir sarunu kvalitāte. Tad jautāja, ko viņi varot darīt, lai es neeju prom - tecu, ka torni jāuzliek Jaunmārupes - Babītes rajonā.

Kaut ko tur pažļurkstēja klausulī un pateica - labi, skaidrs.

Pārgāju uz lmt un tele2 atsūta pēdējo rēķinu un sodu par līguma laušanu (eur 6o, - ) .

Nezvanīju strīdēties ar viņiem, samaksāju un apglabāju šo kantori manā izpratnē.

Runa neiet par sodu (līgumā tas bija) - lai aizrijās, bet par attieksmi. Negāju prom tāpat vien - izdomājot maksāt par sakariem divreiz vairāk, bet dēļ kvalitātes, ko nespēj nodrošināt.

08.03.2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 08.03.2021

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

K

н НеКариньш 08.03.2021

Arī aizgāju no tEle2 uz LMT: maksāju vairāk, bet laimigs!

н НеКариньш 08.03.2021

"Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju." - - - LMT tur pārklājums labāk https://karte.lmt.lv/#2G neks TELE2 https://www.tele2.lv/karte/

н НеКариньш 09.03.2021

Un vel. Es dzirdēju ka TELE2 izmanto second hand aparatūru no Vācijas...