Tele2

ja jums ir zelta zivtinja tad juutu jums liidzi... nezinu vai taa ir visiem, bet man ar ZZ gadiijaas taa, ka katru reizi kad krediits gaaja uz beigaam, vinji paretam pie kartes konta pieskaitiija 5 santiimus. bet kad krediits beidzaas katru reizi man paraadiija -0.05LVL. paretam man novilka naudinju no kartes, liidz kameer man piegriezaas un iegaadaajos o karti, un man liidz shim nav nekaadu probleemu! Taakaa tie vecaaki kuru beerni jums saka ka no kartes naudu velk nost ticiet jo tele2 patieshaam smauc cilveekus, un arii telefoni uz akcijaam ir braakji kuri gljuko, bet ar lmt pagaidaam man nav suudziibu. ;)

I

J Janeekaas 17.10.2008

Ja, man ari mistiska karta zuda pedejie santimi no zz kredita un nacas pirkt jaunu palpildinashanu, jo kredita deriguma termins beidzas lidz ar to. Tiesi pedejie santimi zuda... Vai nu es skaitit neprotu, vai nu mani krapa, bet, parejot no zz uz okarti, man nekad tadu problemu nav bijis