Tele2 - brāķi

jau kuro reizi (laikam 4 ..)tele2 telefons nestrādā...kopš 10.11.09. esmu bez sakariem... kārtējo reizi telefons remontā... nez Laikam bezgalīgi ilgi man to motorola v6 remontēs...
nevienam nenovēlo šo kantori tele2, jo man solīja ka ilgāk kā pa mēnesi telefonu neremontēs :D

E

H Hugo Djego 21.12.2009

Elīna, motorollu nepērc-pēc statistikas vieni no plīstošākiem telefoniem.No stiprā gala ir Nokia, LG, Samsung.

X xxxxx 25.12.2009

Man reiz bija pilnigi jauns telefona aparats iegadats un es toreiz lietoju zelta zivtinu. Gadijas, ka zonu rada pilnu stabin, bet ne mani, ne es kadu vareja sazvanit. Biju dusmigs uz to, ka tirgo braketus telefonus. Telefons man saucaas Nokia. Restarteju telefonu un tad tikai tas darbojas un taa vairakas reizes. Telefons nebija pirkts Tele2. Pec kada laika, del taa, ka man bija prolmemas ar T2 zonu, es saku lietot karti, kas darbojas LMT tiiklaa un tavu birnumu: man telefons saka stradat okey, problemas ar zonu daudzas jo daudzas vietaas atkrita, pazuda gluks, kad zonu rada pilnu stabu, bet reali pazvanit nevar... Es pec ta visa izdariju secinajumus, ka vai nu T2 razho sliktas SIm kartes, vai nu viniem stipri gluko taa visa sistema, jo es jau gribeju savu tel nest uz remontu, bet izradijas, ka pie vainas T2 sistema vai vinu SIM karte. Es gan nezinu, kadas sudzibas autorei problemas ar telefonu bija, bet tas ir mans stasts. Ja kadam rodas problemas, kad lieto zz vai T2 pieslegumu, tel rada pilnu stabinu, bet pazvanit nevar, nevajaga nerbozet un domat, ka vaina telefonaa. Jarestarte telefons un tad viss atsak stradat. Diegzan sudiga siuacija, ja tev zvana, bet nevar sazvanit del kaut kadam klumem sistemaa vai zemas kvalitates sim kartes...

R Revco 28.12.2009

Aparāts ir aparāts, pērc kaut vai super uber kruto Nokia vai Sūdsunsgu tāpat būs problēmas, pats tele 2 esu ņēmis vismaz trīs trubas un lai teiktu ka mēneša laikā tās nobruktu...nonsens, pašam tagad ir motorola v8 jau gads kā riņķī, un nekas nav salūzis, var jau kliegt ka motorolas ir mēsli utt., bet ar ko tad tas sūdsungs ir labāks? Respektīvi, ja pašam līkas rokas tad pat dzelzbetona korpusā ražots aparāts nobruks dažu dienu laikā :D

L lietotājs 15.01.2010

Neņem lētāko... neiekritīsi...

E Es 27.09.2010

nu Motorola ja darbojas, tad darbojas, ja sāk gļukot, tur vairs nekas nav līdzams...

G garaaugumasieviete 27.09.2010

Sveika! :):):)
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

MUMS LOTI VAJAG ARI MAZA AUGUMA MEITENES, LAI DISKUSIJAS GRUPA BUTU INTERESANTAKAS

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē