www.sudzibas.lv Tele2 interneta atslēgšana

Tele2 bezvadu internets - interneta atslēgšana

Tika samazināts interneta ātrums, kaut arī ir nomaksāts laikā. No 15GB tika iztērēta tikai puse un tagad internets pusmēnesi praktiski vairs neiet.

K kristina 28.05.2011

A u tebja gprs ili 3G stoit? U menja toze samoe bilo!

N nunee 29.05.2011

Sveikini, palasiju te komentarus, nu ko varu teikt izskatas ka te daudzi ir tele2 fani. man piemeram ar tas internetins nedarbojas ta ka to gribetos un ta ka tam vajadzetu but, apnik katru dienu stundam gaidit kad paradisies internets, zvaniju operatoram noskaidrot kas par lietu-saniemu idealu ieteikumu, pastaigat pa dzivokli pameklet kura sturi labaka zona, rodas logisks jautajums-vai man tas ir vajadzigs staigat ar datoru meklejot zonu ja tornis atrodas kadus 300 metrus no majam!Uzrakstiju tele2 iesniegumu, atbildi jau zinu tagad kada bus, bet menesi jau jagaida ta vai ta atbilde, tad varesu doties ar iesniegumu pie pateratajiem-netaisos maksat tele2 soda naudu par to lai tiktu vala no nekvaletativa pakalpojuma!Aicinu ari parejos kas nav tele2 fani un ir neapmierinati ar so pakalpojumu doties pie paterataju tiesibu aizstavjiem ar iesniegumiem, lai tad beidzot tas tele2 beidz cakaret cilvekus.

Tele2 mobilo 3G internetu lietoju gandrīz 2gadus. Ik pa laikam, kaut kas nobruka, bet internets vismaz gāja kaut cik cienīgi.
man tas pats nu jau ½ mēnesi nenodrošina pat līgumā paredzētos 128kb/s varbūt uz neilgu laiku parādās tad atkal nobrūk.
No tele2 atbilde: samazināts ātrums jo iepriekšējā mēnesī it kā bijis apjoma pārtēriņš. Bet līgumā nekur nav teikts, ka internets tiek atslēgts.
Šobrīd pat nevaru ieiet speedtest.com lai izmērītu ātrumu. labi ka 2mēneši palikuši līdz līguma termiņam.
Silti iesaku neielaisties nekādās saistībās ar TELE2

G guus2012 28.01.2013

Piekritu ka tele2 internets ir galiigi garaam.Pasham taads ir un neiet.Itkaa radaas ka ir 3G vai Turbo 3G, bet pilniibaa neiet.pat draugiem.lv nevar ieiet...
Ikreiz kad zvana uz Tele2 sie tik saka lai iztiira datoru un tad i-nets ies. Esmu jau datoru tiirijis 100.reizhu un pat parinsteleejis windows, bet efekta nekaada.meesls neiet un neiet

Ausainītis 28.01.2013

Nav tiesa, strādā tīri ciešami, vienīgi limita pārtēriņa gadījumos ir jūtams ātruma samazinājums.