www.sudzibas.lv Tele2 Bezlimita zvani izrādās nav bez maksas

Tele2 - Bezlimita zvani izrādās nav bez maksas

Publisks fui Tele2, ka stāsta, ka ir bezlimita zvani, bet tagad sanāca izbrīns, ka par zvanu uz SWE bija jāmaksā (0,23Eur/min). Man ir Bezlimits. LMT gan Brīvībai ir visi zvani bez maksas uz EEZ valstīm, lai kur pats atrastos. Jāuzmanās ar visiem šitiem. It kā sola debesmannā, bet beigās ar maziem burtiņiem kas cits sarakstīts.

12.06.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 14.06.2020

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

E

D Džumbo 12.06.2020

Man arī ir tas pats tarifu plāns. Tajā ir minēts: "Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā."

Redzi vārdiņu Latvijā? Ja būtu zvani uz citām valstīm, tad, loģiski, ka nebūtu vārdiņa Latvijā. Un tas nav ar maziem burtiņiem rakstīts, bet jau pašā sākumā.

Vajag mazliet loģiku ieslēgt.

Un zemāk var apskatīt, cik maksā zvans uz katru valsti. Cenas atšķiras. Arī tur nav rakstīts ar maziem burtiņiem, kā sūdzībā minēts.

Vēl pasūdzies, ka ķīmiskajā tīrītava jāmaksā par apakšbikšu mazgāšanu.

E Einuks 13.06.2020

Nu bet ar vienu zvanu man pietika, lai ietu prom no tās kompānijas. LMT viss čotka. Tā saucās Brīvība. Bet vai šis saucās bezlimits? Nu tikai tad, ja nauda nespiež...

Pacco_al 22.06.2020

Muļķis par baznīcā dabūs pērienu. Kas tavuprāt ir bizness?