www.sudzibas.lv Tele2 Bez sakariem

Tele2 - Bez sakariem

Gribēju pāriet no ZZ uz tarifu NR3. Notika TELE2 sistēmas kļūda, kuras rezultātā jau NEDĒĻU (!!!) sēžu bez sakariem, jo nestrādā ne ZZ, ne tarifs NR3!!! Un viņi saka, ka atvainojamies, neko nevaram tur darīt, sistēma līdz mēneša beigām droži vien izlabos (kas nozīmē, ka bez sakariem būšu kopumā 1,5 - 2 nedēļas) !!!!!!!!

E evely 28.08.2013

Tele2 tas normāli. Tāpat arī nespēja uzlikt internetam un rēķinam limitu. Tādējādi 3Ls rēķina vietā samaksāju 20Ls. Šo "patīkamo" sīkumu dēļ, kā arī zonas, atgriezos pie Bite. Varbūt maksāju nedaudz vairāk, bet Bite ir pats labākais operators uz šo brīdi. ^^

V vidzemnieks 28.08.2013

Tā smagi neticami šitas te ir... Un arī tapēc, ka līdz mēneša beigām ta vēl 3 dienas...

Nandia 04.09.2013

Te kaut kas nav vai nu pilnībā pastāstīts no sūdzības sniedzēja, vai sūdzības sniedzējs nav kaut ko pareizi izpratis no operatora puses.
Šie brīnumi ir tiešām kaut kādi brīnumi.