Tele2 - Bardaks

Kāds bardaks notiek Tele2?
Pirms 3 stundām nosūtīju svarīgu īsziņu, bet saņēmējs viņu vēl nav saņēmis! Esmu jau ievērojis, ka Tele2 baigi bremzē ar īsziņu piegādi. Ja jau tagad viņi laicīgi nevar piegādāt īsziņas, tad kas notiks Ziemassvētkos vai Jaungada naktī!
Zonas uztveramība Inčukalnā arī ir reti slikta! ja ārā vēl zona normāla, tad ieejot telpā, zonas vispār nav, vai ir minimāla!!!
Ja jau Tele2 ir tik bieza kompānija, vai grūti ir uzlikt torni tieši Inčukalna pagasta centrā, jo tas tornis, kas atrodas pie Pleskavas šosejas nevelk pilnīgi!
Vispār Tele2 vajadzētu pārbaudīt savu aparatūru, jo bija gadījums, kad Rīgā gribēju pārbaudīt ZZ atlikumu, telefons ilgi mocījās un tad izdeva "Nav tīkla pārklājuma". Viss jau būtu saprotams, ja tajā brīdī es neatrastos 200m atālumā no Tele2 torņa!
Laikam būs jāmeklē cits operators!
Tele2 cenas ir zemas, bet kvalitāte arī zema! Un nemaz neatbilst viņu teiktajam!
Mēsls tas Tele2!!!

A Antra 05.12.2008

Nav ko sūtīt svarīgiem klientiem sms, vajag zvanīt :) Bet vispār jau pilnībā piekrītu.

A Aggressive 05.12.2008

TELE 2 sux. Tas, ko vini saka absoluti neatbilst patiesibai. Bet gan interesanti ir tas, ka viniem joprojam ir daudz klientu... Cilvekiem patik???? Sanak, ka ja...

P Pircējusargātājs 05.12.2008

Nevis cilvēkiem patīk, bet gan cilvēki uzķeras uz to, ka Tele2 ir lētāki tarifi nekā citām kompānijām. Neviens jau nebļauj, ka mums ir zemi tarifi, bet atvainojiet, arī kvalitāte nav sevišķi spīdoša. Tāpēc cilvēki uzķeras uz šādiem saukļiem!
es gan uzskatu, ka Tele2 māna savus klientus! Starp citu arī klientu apkalpošana viņiem ir zem katras kritikas!!!
Sūds tas Tele2!!!

J Jurka 05.12.2008

Punkts viens!
Ja sms atskaite neatnak tas nenozime, ka 100% nav piegadata sms.
Punkts divi!
Sanemejs nav vietaa kur ir tiikla parklajums, jo ar sms piegadi nav nekadu problemu.
Punkts triis!
Tas ka bubinot meginasi risinat problemas neko neatrisinas. Sazinies ar klientu apkalposanas centru un sniedz informaciju par vietu ar sliktu parklajumu, specialisti veiks merijumus un attiecigi nepieciesamibas gadijuma tiks veikti uzlabojumi.
Punkts cetri!
Bus klienti ari turpmak, jo ne visi dzivo bedree, kur nav tiikla parklajuma. Ir izvele mums ir tik daudz operatoru. Nez kapec Tele2 joprojam ir vislielakais klientu skaits (neoficiali dati)? Laikam jau musu tautai cena tomer ir noteicoshais faktors.
Ir vietas kur parklajuma nav BITEI un LMT, bet ir Tele2 un otradi, ta ka pirms izveleties operatoru vajadzetu to parbaudit vai arii atgriezties pie punkts triis!

K kazinja 05.12.2008

man sūtītās sms atnāca pēc nedēļas :DD ļoti labs serviss

N Navsvarigi 05.12.2008

Bite ar sms piegadi ir tas pats! Tele2 vislielakais klientu skaits? Daudzi iegadajas tadu zz un nemaz nelieto to. Pec ka tiek merits klientu skaits??

L lina 07.12.2008

Interesanti, kā Jūs zināt, kurš ir Tele2 torinis?? Vai tad uz torņiem ir lieli plakāti ar Tele2 slogāniem??? Un vispār, ja sūtat sms, pie tam svarīgas, pārbaudiet vai anbonentam, kuram sūtīsiet, ir ieslēgts telefons:) Un nevajag stāstīt, ka Bite vai LMT nav tehniskas problēmas, ir gan, bet pēc principa, kur mēs neesam, tur vienmēr labāk

MacBeton 07.12.2008

Sen zināms fakts ka Tele2 SMS sako. Nesaprotu tos pamuļķus kas tik dedzīgi aizstāv Tele2. Jā, es arī pats lietoju Tele2, biznesa pieslēgums, bet gļuki gadās dīvaini. Lai gan nenozīmīgi... Un cenas ir super, varu pieciest ka kaukas nogļuko. Ir taču citi saziņas veidi! Ja neprot neko citu lietot kā telefonu tad vaina ir smadzenēs.
Arī ilgi lietoju ZZ, tā ir appišana 100%.
Tele2 priekšniecībā "gudrās galvas" ir blondas un uzmontētas ir uz sieviešu ķermeņiem :) Tele2 tehniskajā daļā algas ir tādas (vismaz kādreiz) ka sakarīgie kadri aizgāja uz normāliem darbiem.
UN... ja telefonam nau zonas tad varbūt tomēr vispirms vajadzētu to izjaukt, iztīrīt, notestēt ar citu operatoru kādu mēnesi, varbūt arī pārrakstīt jaunāku firmware.

N navsvarigi 07.12.2008

Man nu jau kartejo reizi Rigas centra darba sms ar BiFri nak ilgaku laiku. Vakar sms atnaca kaut kur ar 1 h 30 min nokaveshanos. Vienigais, ka par sarunam Bite tikla neatnemas kredits..

N navsvarigi 28.12.2008

Tele2 nav ta letaka padarishanas, vismaz zeltaz zive noteikti ir visdargaka pirkeshapmaksas karte uz doto bridi. Bet, ja runajam par kvalitati, tad tas tomer ir labak, neka Bite. Vienigais plusinhs, ka ir tas sarunas ar BiFri tiem, kas akcijas laika piesledzas pie BiFri, bez maksas. I to, ja zz ta karte "bez maksas" sarunam T2 tikla bus ka pastavigs produkts, tad domaju, ka ieshu uz zz atpakal! Tele2 nav tas sliktakais variants kvalitates zinjaa...

N navsvarigi 16.03.2009

Man ar okarti NE REIZI nav bijis taa, ka neaiziet sms! Visas sms aiziet un visas sms tiek sanemtas. Un, atskaite nak vienmer... Tas nu taa...piebilde ttam, ko te ieprieksh sarakstija, ...

L Lohatrons 17.03.2009

Piekrītu, Tele2 necilvēcīgi bremzē ar SMS piegādi.
LMT īsziņa aiziet dažas sekundēs, tad Tele2 parasti apmēram 30 minūtes, bet īsziņas Tele2 ir tikai nedaudz lētākas par LMT!
Ja jānosūta svarīga īsziņa uz Tele2, tad to darīt vispār nav TOLKS!

K Krotow 28.05.2009

Salīdzinot Latvijas mobilos operatorus, Tele 2 SMS sūtīšanā ir tikai viens pluss - nav ierobežojuma SMS nosūtīšanā no viņu mājas lapas. Pati SMS piegāde tiešām ir "sīrupaina".