www.sudzibas.lv Tele2 ATTIEKSME PRET KLIENTIEM

Tele2 - ATTIEKSME PRET KLIENTIEM

Jau vairākas dienas neveiksmīgi mēģinu noskaidrot kāpēc nedarbojas mobilais internets telefonā zvanot uz Tele2 informatīvo tālruni. Diemžēl tālāk par, "pašreiz visi operātori ir aizņemti", tikt nav iespējams, bet, kad izvēlējos opciju - kļūt par Tele2 klientu- tā gan operatore atbilddēja pēc pirmā signāla(tikai neko gan nepalīdzēja).
Iesaku padomāt pirms kļūt par - jaunu klientu- , jo, lai kaut ko noskaidrotu var nākties pagaidīt. Toties nešaubos, ka rēķins pienāks laikā, un tas, ka mobilais internets nav darbojies vairākas dienas maksājumu ietekmējis nebūs.

J

L Linardsj 25.09.2013

Tad Dievs sacīja: "Lai zeme izdod zāli un augus, kas sēklu nes, un augļu kokus, kas augļus nes, pēc savas kārtas, kam sēkla sevī, virs zemes." Un tā tapa.

L Linardsj 25.09.2013

Un zeme izdeva zāli un augus, kas savu sēklu nes, pēc savas kārtas, un kokus, kas augļus nes, kam sēkla sevī, pēc savas kārtas. Un Dievs redzēja to labu esam.

L Linardsj 25.09.2013

Un tapa vakars un tapa rīts - trešā diena.

L Linardsj 25.09.2013

Tad Dievs sacīja: "Lai top spīdekļi debess velvē, lai šķirtu dienu no nakts, un tie lai ir par zīmēm un laikiem, un dienām, un gadiem,

L Linardsj 25.09.2013

un tie lai ir par spīdekļiem debess velvē gaismot pār zemi." Un tā tapa.

klau, ko tu te raxta!

mums te nav baznica!

TELE 2 NERULLE!!!

A anastasysa 25.09.2013

Lai atjaunotu ZZ, bija jagaida 5 minutes!!!

A anastasysa 25.09.2013

Es visu pateicu! Kāpēc es neredzu savu tekstu??

tagad redzu!

L Linardsj 25.09.2013

Labvakar. Es gribu jums pajautat kundze

Ko gribat pajautāt?

jums ir tele2 karte?

kā to izmantot pareizi?

kā to uzzināt?

uzzināt ko?

L Linardsj 25.09.2013

kur var uzzināt par ZZ pakalpojumiem?

Nandia 25.09.2013

Manīju, ka bija sūdzība par kaut kādu sliktu psihiatru... vai tik jūs abi neesat viņu pacienti?!? :)) čatošana un iepazīšanās saiti ir pavisam citi, jūs laikam šeit iemaldījāties biku...