www.sudzibas.lv Tele2 "ātrākais internets Latvijā" realitātē problēmas

Tele2 - "ātrākais internets Latvijā" realitātē problēmas

Pirms pakalpojuma pieslēgšanas tele2 pārbaudīja savu karti un teica, ka jābūt labam internetam. Kā arī esot taču ātrākais Latvijā.
Realitātē brīžiem problēmas pat tekstu palasīt, par normālu video skatīšanos vispār var aizmirst, nemitīgi var vērot rotējošu apli.

18.01.2023

S Samanta D. 18.01.2023

Es nez, esmu kliente vairākus gadus un man viss darbojas ātri, man neviens cits nets tieši neiet, Bite man ir lēna,kad pārbaudījām savienojumus.

S Samanta D. 18.01.2023

Turklāt viņu mājaslapa var pārbaudīt pārklājumu un tagad varēs saprast,kāpēc nedarbojas.

J Jureta 19.01.2023

Konkurentu cīņas 🙂

R RunčaĶepa 19.01.2023

Tavs dotajā brīdī interneta ātrums ir atkarīgs arī no konkrēta GSM/4G torņa noslogojuma. Vārdsakot, interneta ātrums dalās starp visiem telefoniem, kas pie šī torņa esot pieslēgušies.
Tātad, realitātē, konkretā vietā 1 vienīgam Bites klientam var būt dotajā brīdī internets labāks, nekā 10 Tele2 klientiem, ja viņi aktīvi to lieto.

Jā, stabilitāte ir atkarīga no signāla pārklājuma, bet tas taču nav vienīgais faktors.

G girchs 19.01.2023

Internets jau nu pēdējā laikā galīgi sāk nevilkt Tele2. Ja tā turpināsies, tad tiešām jādomā būs par citu operatoru