www.sudzibas.lv Tele2 Apkrāpēji!!!!

Tele2 - Apkrāpēji!!!!

Esmu viekārši šokā!
Kādu laiku atpakāļ mēs atteicāmies no TELE2 pakalpojumiem, samaksājot parāda summu (ap 70 LS) un tādā veidā pārtraucot līgumu (kā mums likās, jo kad sazvanījāmies ar operatoru, mums skaisti pateica, ka visas saistības ir beigušās!). BET vakar man no kredītreformas atnāca sms par parādu!!! Ka nav nomaksāts līgumsods par to, ka mēs pārtraucam ar viņiem saistības!
Zvanu uz to viņu centru - man saka: "Mēs jums teicām, ka augustā būs pēdējais rēķins!" Bet kā viņi teica, ja mēs neko nezinājām? Ja mums tika teikts: "Jūs vairs nekas ar mums nesaista. Ja vēlaties pa jaunam saistīties - jāsledz jauns līgums. Viss ir nomaksāts. Visu labu."
Es nesaprotu, kas par bardaku viņiem tur darās un kādi naudas izspiedēji tur sēž! Pilnīgi pretīgi ir par dzirdēt vārdu TELE2!!!

V

P paataga 15.10.2010

nemaksā šiem neko!
Man arī pēc saistību izbeigšanas atsūtīja ka jāmaksā līgumsods- pat netaisos uz to reaģēt. lai iet uz poda

N nyksy 19.10.2010

Такая же история. Приезжаю в Ригу на неделю, оплачиваю долг в 30 лат и разрываю контракт с ТЕЛЕ2. Мне улыбаются и говорят что все хорошо и могу уезжать. Обстоятельства задерживают, СЛУЧАЙНО остаюсь в Риге еще на неделю. В конце недели получаю счет от ТЕЛЕ2 на 40 лат. Это окончательный счет после разрывания контракта, который типа оплатить невыплаченную цену мобильника -малоценника. В шоке несусь в офис ТЕЛЕ2, спрашиваю откуда это. Обьясняют что надо заплатить за телефон. Я им говорю "вы понимаете что мне НЕДЕЛЮ назад сказали что никаких претензий ко мне нет и что я СЛУЧАЙНО задержалась и получила этот счет. Что иначе бы он валялся в почтовом ящике и вы записали бы меня в неплатльщики? Как так можно делать вообще?". Мне в ответ улыбаются и хлопают глазами. Похоже, это все на что они вообще способны. Удивительно тупые некомпетентные идиоты