www.sudzibas.lv Tele2 Vecuma ierobežojums mobilajam

Tele 2 - Vecuma ierobežojums mobilajam

Sveiki. Šovakar beidzot atbrīvoju laiku lai spētu aizbraukt līdz tele2 veikalam un iegātāties sev jaunu mobilo.
Ierodoties veikalā uzrunāju pārdevēju un izteicu savu vēlmi iegādāties mazcenas mobilo.
Pārdevēja man paprasa personas apliecinošu dokumentu, ko arī viņai iedodu. Pārdevēja paskatās uz mani un nosauc mani
par jaunu pusi un prasa kādu mobilo tad es īsti vēlos. Nosaucu mobīla pilnu nosaukumu un viņa man nepieklājīgi atmeta, kad es
esmot par jaunu lai iegādātos šo mobilo. Mazliet nikns viņai apvaicājos kādēļ tā. Pārdevēja atbildēja, kad esot par jaunu, kad es ar
savu vecumu varot iegādāties mobilos kas ir no 100ls-. Mobilais ko es vēlējos pirkt esot 150.

Esmu mazliet nikns, ka tagad arī pilngadīgs jaunietis nevar iegādāties telefonu.
Kopš kura laika mobilajiem ir vecuma ierobežojums?

Ēriks(18)

ē

Mamma 30.09.2009

Nu sasmidinaji, Tevi nes cauri, tas ari viss.

D dima 30.09.2009

vai nav cita veikala?aizej uz citu

P pufa 30.09.2009

Mobilajiem vecuma ierobežojuma nav, tas ir tev. ja reiz pārdevēja teica, ka vari iegādāties no 100 Ls, tad jau 150 arī ir no 100 Ls, ja viņa būtu teikusi, ka līdz 100 ls, tad tev nespīdētu tas mobilais. varbūt tā kāda atjautības akcija, kuru tu neizturēji. :)

C cilveks 30.09.2009

fantazijas. Godigi sakot, gruti noticet shadai sudzibai!

L lauris 30.09.2009

Ir ir, tele2 ir ierobiezojums un mobilo telefonu iegadi, cilvekam kuram nav 23 gadi ir ierobiezojums mobila telefona pilnai cenai 100ls, pec 23 gadiem ir 250ls, ja gribi tagad palielinat limitu maksa 40latus, es ar ar taudu biju iegrabies, nacas maksat tos 40 latus

. ....kl 01.10.2009

Murgs kautkāds!!!
Es iedošu savam 20-gadīgam dēļam piķi, lai nopērk mazcenas pa Ls 150 un viņam nepārdos??? Te var baigi labi patiesāties, jo tas ir cilvēktiesību pārkāpums.

K ketlīna 25.10.2009

nu bet ja pērk mazcenas telefonus, tad taču ir jāslēdz līgums, un tas nozīmē, ka katru mēnesi jāmaksā naudiņa. lai tā darītu, vajadzīga darba vieta vai vismaz kaut kādi pastāvīgi ienākumi, kas 18-gadīgam var arī nebūt! man tas liekas visai loģiski. ja tu pirktu parastu, ne mazcenas mobilo, tad gan tev dokumentus neviens neprasītu!

V vienalga 28.07.2010

nu gan. Pilngadīgam cilvēkam vēl nav pilnas tiesības rīkoties, drīz jau Teļi 60 gadu vecumā atļaus pirkt mazcennieku. Vāks

K koff27 14.09.2010

nu moš problēma ir naudas summā. kas būtu jāmaksā, nevis mobilajā? Moš viņiem galvotājs vajadzīgs, ja reiz nav vēl 21 un jāmaksā 150 Ls?

X xxx 14.09.2010

vari pamēģināt no sākuma iegādāties vienkārši pieslēgumu, pēc kāda laika uzrakstīt pieprasījumu ar kredītlimita paaugstināšanu!ja rēķini vienmēr būs apmaksāti laicīgi, viss būs ok!

L lauwuleens 06.07.2011

Es pat leto Huawei kas maksa 100ls nevaru iegadaties:( LMT vismaz ir limits lidz 200ls un var panemt kartigu telefonu, bet vini parbauda tavus ienakumus. Lai vai ka es domaju panemt ZZ mazcennieku, cerams dos:D Maksatspejigs es esmu un ari ZZ tagad ir loti seksigi telefoni par pievilcigam cenam:D