www.sudzibas.lv Tele2 tukšs solījums

Tele 2 - tukšs solījums

Decembra pēdējās dienās saņēmu atgādinājumu no Tele 2 par parādu, kas tiešām ir . Nebija iespējas samaksāt 2 mēnešus, to protams apzinos un esmu gatavs maksāt soda procentus, bet absurds ir tāds, ka saņēmu zvanu un vienojāmies mutiski, ka parāds pilnībā tiks dzēsts pēc jaunā gada, pirmās darba nedēļas laikā, bet jau šo otrdien saņemu sms ar tekstu, ka esmu jau pie parādu piedzinējiem. Neizpratne ir protams liela, bet škrobe ir par to tukšo solījumu, ka viss būs ok varēsi samaksāt un še tev parādu piedziņa. Vainīgs esmu, ka esmu parādā, bet tā ir cūcība, tapēc slaveno meteroīdu kantori pametīšu uz visiem laikiem. Saprotu, ka ir kaudze ar klientiem, bet tas ko izdarīja ir ļoti nesmuki.

B

E Eseseseseseseses 06.01.2010

kaarteejais mini-paradnieks. apnicis jau sada tipa sudzibas lasiit. nekad nesapratiisu kaapeec cilveeki ir ar mieru bojaat savu krediitveesturi saadu nieku deelj..mobilais nav pirmaas nepieciesamiibas prece; ja redzi, ka naudas taa pamazaak, tad vienkaarsi samazini sarunu skaitu liidz asoluutam minimumam liidz briidim, kad ar naudaam atkal buus labaak. bez tam - tev tas reekjins meemajos simtos vai tuukstosos latu bija, ka nevareji samaksaat? gan jau ka ne, drosi vien tik dazi desmiti..vareeji uz jauno gadu paaris alinjus mazaak izdzer, bet paraadu kaut daljeeji atmaksaat..

E Es 06.01.2010

Neaizstāvu autoru, bet daudziem tagad arī 10ls ir ļoooti liela nauda...

B bla bla 07.01.2010

:D :D smiekligi: "saņēmu zvanu un vienojāmies mutiski, ka parāds pilnībā tiks dzēsts pēc jaunā gada" :D ta nu gan!!!

Kadel lai uznemums dzestu tavu paradu, ja pats neesi maksajis? Tu kaut ko baigi no tas telefonsarunas esi parpratis.. :D :D

Skrien tik pie Bites vai LMT - lai vini ar Tevi kramejas :D :D