Tele 2 - Tīkls

Dažas dienas atpakaļ pēkšņi pazudatelefonam zona, domāju gļuks kārtējais, taču visas dienas laikā tā arī neparādījās. Ievietoju citu karti savā telefonā viss kārtībā zona ir, taču manu karti liec kur gribi zonas nav.Piezvanīju uz ZZ izziņām viņi apskatījās un teica ka nekas nav nobloķējies, tātad ar čipu kaut kas nav kārtībā. Vakar tieši tāpat notika ar mana drauga telefonu, pēkšņi zona pazuda un neatjaunojās. Nevar būt taču ka tā ir čipa vaina, vai tad būtu tāda sakritība.
Vai vēl kādam ir šāda problēma novērota pēdējā laikā??

E

H Hugo Djego 29.11.2009

Man nav gadijies novērot tadu problemu.Bet tenkika ir tehnika.

W worm 29.11.2009

Tev laikam kāda īpaša ietekme uz telefoniem. Nav nekas tāds ne piedzīvots, ne no kāda cita dzirdēts.

P pufa 29.11.2009

tas tāpēc, ka Hugo "tenkika ir tehnika". varētu jau neturēt sveci zem pūra un paskaidrot, kas tā tāda - "tenkika".

A aleksa 29.11.2009

Nu bet logiski, ka ta var but. Cips var tikt sabojats, saskrapets vai vienkarsi tas ir 4-5 gadu vecs...

H Hugo Djego 29.11.2009

Tas čips varbūt ir uzkāries, tāpat kā bankomata kartes dara.Jāgriežas pie teles, lai dod jaunu tādu un saglabā nummuru.Ja negrib tele dot, tad ej pie cita operatora ar savu nummuru.

P pufa 29.11.2009

vislabāk iet pie govs...

...pēc piena.

E evija 29.11.2009

Nu es nezinu, labi man čips tāds jau pavecs, jau sen lietoju zz, bet vīram diez gan jauns un ņēmis ārā tikai tad kad telefonus mainīja, un tas jau nu nav bieži, reizes trīs.
Sviests!!!

N navsvarigi 03.12.2009

Taa nav chipa vaina, domaju! Kad cilveki saka, ka T2 nav zonas, viniem atbild, ka telefons slikts. Vini pat nezina, ka tam telefona, var but, dazhas dienas. Ieliek tai pashaa tel LMT, piemeram SIM karti un viss ok un " pekshni" tel sak darboties kaa nakas. Kad neaiziet sms, teb atbildes, ka tel uzstadijumi nav ok vai ka japarstartee tel. Isak sakot, tele2 visi citi ir vainigi, tik ne vini. Istenibaa viniem zona slikta un gluko pie tam taa visa sistema. Kad lietoju zz, man gadijas, ka rada pilnu zonas stabu, bet pazvanit nevar. Ar LMT man nekad taa nav bijis.

I Iveta 05.12.2009

Mums arī ar vīru tāpat ir bijis. Biežāk tā ir manai mammai - telefons ir labs, čips arī nav vecs - un mamma arī ir sakarīga.

K Konča 05.12.2009

pie vainas meteorīts??? trāpīja pa telefoniem :D

K karlis 05.12.2009

ja telefonam ir jau garantijas laiks pagajis tad tas nav brinums ka neiet

I Iveta 05.12.2009

Mums telefoni strādāji, tikai pēc kāda laiciņa...

N navsvarigi 10.12.2009

Kamer man bija zz, man bija problemas pec pilnas programmas: te zonas nav, te zona ir, bet pazvanit nevar. Restartee telefonu un tikai tad var pazvanit. Te atkal iszinas neaiziet, te atkal mani nevar sazvanit. Piln bukete ar hemoroju! Kad lietoju zz, es domaju, ka taa medz gadities visiem, domaju, ka tiesham vaina ir teefonaa un dusmojos pie sevis par to, ka telefonus sliktus tirgo. Bija man jauns pilnigi telefona aparats un problemas bija viena pec otras. Tiesham, domaju, ka vainigs telefons, lidz bridim, kad ieliku cita operatora sim karti. Viss mo0mentaa beidzas. I zona ir, i pazvanit var, i iszinas nebremzee, i mani vienmer var sazvanit...

N navsvarigi 10.12.2009

..pec cita operatora sim kartes ielikshanas man telefons nu jau vairak par diviem gadiem kalpo un ne kadu problemu.

N navsvarigi 10.12.2009

Ar tam zonas problemama T2 ari ir loti interesanti. Es viniem, kad vel lietoju zz, zvaniju un teicu, ka tur un tur nav zonas. Vini piefikseja numuru, tipa kaut ko daris. Pagaja divi gadi, pat vairak, bet zona T2 kaa bija tani vietaa slikta, taa tada ari palika. Respektivi, pa sho laiku nekas nav izdarits,

A Anda 13.02.2010

Tele 2 viss ir lēts, tāpēc tāda kvalitāte

D DreamLV 13.02.2010

tele2 ir viss lielākais mēslis pasaulē!!!

A atmaskotājs 17.02.2010

TELE2 ir DAUDZ labāks par LMT, Jo pat Indijas džungļos TELE2 nodrošina signālu! :)) NOPIETNI!!

K Katrina 31.08.2010

U menja takoe proisxodit postojanno, razgavarivaju s 4elovekom po tel.i ne stogo propadaet zona, nuzno podozdatj paru min.4tob vozobnavilasj:(