www.sudzibas.lv Tele2 Tarifu plani

Tele 2 - Tarifu plani

Ka jau visi operatori piedāvā pāriet no viena pie otra, tā dara arī tele 2, tikai izrādās te arī tiek manīti klienti un tiek iesmērēti tarifu plāni. It kā izdevīgāki par citiem taču tajā pašā laikā tiek slēptas patiesas izmaksas un beigās neietaupi neko.

Ventilators 08.12.2015

Nezinu, biju nedeļu Ķīnā. Nevajag mainīt operātoru tikai dēļ rēķina. Ja zvana kvalitāte ir normāla palieciet kur esat. Neparvelti LMT nav metis zemē tarifu izmaksas.

masyanya 17.01.2016

Ja summa rēķinā ir lielāka, nekā tika uzrādīts līgumā - tas nebūt nenozīmē slēptās izmaksas, tas nozīmē, ka kaut kas tika sazvanīts, satērēts, izdarīts papildus tarifa plānam. Vienmēr var izpētīt rēķinu vai arī griezties Klientu apkalpošanas centrā un pajautāt, kas tās par papildus summām.

Z za4iits 30.01.2016

vispār jau plašs izskaidrojums - kas par tarifu, kas par papildus izmaksām. Izklausās vairāk pēc tukšas muldēšanas. Piekrītu Masyanaya