H Henks 29.07.2010

Izlien taču vienreiz arā no sava meža ko var pīkstēt, un pērkot tel vajag noskaidrot kur viņam antēna un kur labak klāt neķerties.
Man Tele2 iet visur un nets arī bez pārrāvumiem visur.

T terminator 29.07.2010

Nopērc normālu telefonu, man pašam ir android aparāts bet mēdz būt tā kad iebāžot gabatā nez kāpēc vienkārši pazūd zona. Sākumā pārliecinies vai aparāts neglučī, spilgts piemērs iPhone 4 !

D Dīdī 29.07.2010

Pērkot mobīlo telefonu instrukcijā ir norādīta vieta kur bez īpašas vajadzības nevajadzētu ķerties klāt sarunas laikā nu vismaz Nokia tā ir. Parasti šīs vietas ir telefona galos. Bet jūsu gadījumā es ieteiktu pamēģināt ielikt šo Tele2 sim karti kādā citā telefonā un pavērot kāda ir situācija ar zonu. Jo pēc šiem negaisiem var gadīties ka nav zonas un ir kāda ķibele jūsu galā. Nerejiet uzreiz uz uzņēmumu bet mēģiniet risināt problēmu cilvēcikā veidā.

J Javis 04.08.2010

Visi trīs rakstītāji ''henks'' ''terminator'' un ''pipī'' no kurienes esat, laikam no kāda rīgas mikrorajona dzīvokļa un pa latviju nebraukājat jo pārak maz naudiņas vai ne? Bet tele2 tiešām slikta zona un ļoti daudzās vietās, es neko neteiktu ja viņi rakstītu reklāmās ka pārklājums vieņiem tikai 50 vai 60% bet viņi taču lielās ka 98%. un nevajag man stāstīt kā jātur vai jāpārbauda telefons. Man ir bijuši vairāk par 20 aparātiem no 2000.g. un ne arvienu tele2 zonu normāli ķert nevar (es nerunāju par rīgas centru vai ļoti apdzīvotām vietām, tur zona tiešām ir, bet tādās vietās kā rajonā ap Ķekavu, Ciemupe, daļā Jūrmalas, Ropažu novads u.c.). esmu viņiem zvanījis vairākkārt un viņi man stāsta par mežu masīviem, citu operatoru torņiem un termiņiem, kas pārsniedz pusgadu problēmas risināšanai. Es arī lietoju tele2un vienīgais kas mani notur pie viņiem ir atlaižu programma, jo esmu tur klients jau ilgus gadus.

P.S. Visvairāk man patīk teksts par telefona galiem un sim kartes maiņu pēc negaisa.
Es varu telefonu turēt kā gribu un normālā tīklā tik un tā zona būs laba, un ja negaisi ir tikai dažas reizes mēnesī tad kādēļ sakari traucēti ir cauru gadu?

J Juris 16.03.2011

Izlien taču vienreiz arā no sava meža ... Komentējot teikto, kāpēc jālien ārā no meža? Sakariem jābūt labiem visur ne tikai pilsētās!

LMT nodrošina labus sakarus mežā, pagrabā utt.. lien kur gribi strādā visur!! Dažās vietās LMT nav zonas bet paiet pāris metrus uz priekšu atpakaļ un tomēr uzķer!