www.sudzibas.lv Tele2 Sliktākie sakari

Tele 2 - Sliktākie sakari

Labs, vakars!
Es parasti nesūdzos, bet mans mērs ir pilns!
Iesākšu ar to, ka es izmantoju divu mobilo operatoru pakalpojumus - TELE2 un LMT - abi ir pieslēgumi!!!Tamdēļ vismaz divus operatorus es varu salīdzināt, jo lietoju abus un ilgu laiku.Teikšu atklāti, man patreiz ĻOTI NEPATĪK LMT reklāmas, bet ar sakariem viss ir pilnīgā kārtībā, kā arī ar rēķinu - Par to. LMT liels paldies!!! Savukārt TELE2 - VIENKĀRŠI DRAUSMĪGI! Man TELE2 bija pieslēgums ( savienojums 9 santīmi, runā cik gribi...) Es sēžu Rīgā', vīrs brauc uz Daugavpili, es uzzvanu - it kā man izdevīgi 9 sant. un pļāpā cik gribi, bet...min3-5 papļāpā - atslēdzas, pārzvanu un tā vairākas reizes, gala rezultātā es nerunāju pa 9 santīmiem, bet DIKTI VAIRĀK NAUDIŅĀM. Labi - tas būtu par braucienu uz Latgali, bet...Mēs dzīvojam Pļavniekos - blakus mājai atrodas bāze - vīrs tur ieradās darba jautājumos-Rīgā- starp mums nav pat 1 km, un še tev - man telefonā saka-ka atrodas ārpus zonas!!!BET MAN VAJADZĒJA STEIDZĪGI!!!Labi, ka man bija LMT- vīram savukārt LMT bija darba telefons - un tas man izlīdzēja.KO DARĪT CILVĒKIEM, JA TAS IR ĻOTI STEIDZAMI, VAI ARĪ SVARĪGI?!Vasarā gribēju atslēgt - zinu, ka to var izdarīt piezvanot pa telefonu un var nekur neiet.Kā nolēmu tā izdarīju, taču otrā galā mani šitā un tā - īsāk sakot pierunāja palikt- man esot tādas un šitādas atlaides par cik tik ilgi pastāvīgais klients- man pat piemeklēs piemērotāko, lai mazāk nāktos maksāt.Es par nožēlu piekritu, pat uz nomaksu paņēmu citu telefonu - lai būtu jaunāks modelid un līdz ar to varbūt beidzot būs labāki sakari. Viss jau nekas, ar skariem kā vienmēr - nekādu - kā uz " puņķiem ", Rīgā - un zona tik bieži nav !!! Vīram pie vecākiem mājās zona bija divās vietās - tualetē 2.stāvā un 2. stāvā uz balkona. Kad mēs sazvanījāmies - nu ziemā ērti nav!!!Man ziemā iet uz piesniguša balkona nemaz nevelk un tad arī sarunas neraisās.Es gan esmu stingri nolēmusi atteikties no TELE 2, pat samaksājot sodu - par paņemto telefonu - no tādiem sakariem tāpat nav nekādas jēgas!!!Mēs ar vīru smējāmies par to reklāmu - 97% procenti ir pārklājums - nu tad mēs ar vīru visu laiku mīcamies pa tiem 3% kur nav zona!!!Un tad vēl nav kauna patreizējai reklāmai par to, ka TELE2 ir kvalitatīvāks par LMT. VISU CIEŅU LMT. Vēl piebildīšu, ka es strādāju medicīnā, un man ar LMT nav nekādu sakaru, kā tikai es izmantoju LMT pakalpojumus!

I

B Baņkieris 27.10.2009

Es no Tele2 arī aizgāju slikto sakaru dēļ!
Kad gāju atteikt līgumu, viņi arī piedāvāja palikt, kaut kādas atlaides piedāvāja. Pat tālruni piedāvāja jaunu paņemt, pieļaujot varbūtību, ka tālrunis vainīgs slikto sakaru dēļ. Tālrunim nav ne vainas. Lietoju NOKIA E-90 un tas nebūt nav tas sliktākais tālrunis.
Pārgāju uz LMT un pieslēdzu "Vienādais 7", nekad neesmu samaksājis vairāk par 7Ls, bet sakari nekad nav pārtrūkuši sarunas vidū un internets arī strādā stabili.
Tele2 ir mēsls!

J juris 27.10.2009

Nu re kā. Es atkal atteicos no LMT, jo augstās cenas man nebija izdevīgas, kā arī zona reizēm zuda. šobrīd lietoju ZZ, TEle 2 un esmu apmierināts, īsziņas sūtu par brīvu un mēnesī norunāju ne vairāk kā 5Ls (tas jau atkarīgs kā katrs runā).
Lai katrs izvēlas ko grib, te tāpat viedokļi atšķirsies, nav ko plēsties, te tu taisnību neatradīsi, ja ir problēmas, tad tās ir jārisina ar operatoru un šis stāsts jāstāsta viņiem, ne šeit.

C citsjuris 27.10.2009

Un vēl par atlaidēm un bonusiem- LMT lietoju O karti vairākus gadus-->atlaižu nekādu.
Tele 2 ZZ --->bonusi ik reiz papildinot karti.

I Iveta 28.10.2009

Jā, tāpēc es arī rakstu un varbūt TELE2 sāks risināt savus slikto sakaru problēmu.Es ļoti daudz runāju pa telefonu, ne par velti LMT es pieteicos uz " Vienādais - 12 '', bet nekad es neesmu šo summu pārsniegusi - manas sarunas vidēji 5 - 7 Ls.Toties TELE2, ar sliktiem sakariem, to pat daudz vietās Rīgā nav!!!Man tāpēc ir abi pieslēgumi, ka nevaru ciest to, ka man jāpapildina karti, jo visu laiku jāvaktē ( beidzas kredīts, termiņš...)Bet ja par papildināšanas kartēm, tad labāk ZZ, jo nav problēmas arī ārpus Latvijas.

N navsvarigi 29.10.2009

Tele 2 ZZ --->bonusi ik reiz papildinot karti.
Komentēja: Cits Juris 27-10-2009

___________________________________________________

Tikai nevajaga melot. Es lietoju okarti gandriz divus gadus. Atlaides okartei sakas ar triju meneshu lietoshanu un atshkiriba no Tele2, kur pec 10 gadu lietoshanas nebus lielaka atlaide kaa 20 procenti, man jau ir atlaide 15% visaa LMT tiklaa (LMT, okarte, Amigo) un man ir izdevigi zvanit. Pec 3 gadiem okartes lietotajiem ir 35% atlaide sarunam visaa LMT tiklaa! Man ir tas tarifu plans, kur ir zemakas cenas zvaniem LMT tiklaa. Turklat atlaides okartei, atshkiribaa no zz, nevajaga katrus tris meneshus aktivizet par jaunu, bet gan tas pashas par sevi automatiski aktivizejas, kad pienak laiks!

Par tikla parklajuma kvalitati varu tik piekrist. Tele2 jau reklamee to tikla parklajumu, bet tur nav teikts ne varda par taa kvalitati. Tur jau tas knifs! Lai vini atbrauc pie manis uz darbu. Es viniem paradishu, kada man ir Tele2 tikla parklajuma kvalitate. Tieshi tad, kad saku stradat sava esoshaja darba vietaa, sapratu, ko noziimee, kad ir bezzona un nevar tevi sazvanit, kad vajaga. Tapec saku lietot sakumaa Amigo, bet pec tam okarti!

Ari man reiz bija Tele2 pieslegums. Es pazvaniju, lai atteiktos, man solija zelta kalnus, kaut gan biju lietojis Tele2 pieslegumu loti isu laiku (man ar to pietika). Kaa gan operators var no sevis solit kadas atlaides, ja man tas nepienakas?? Protams, ka es biju nelokams un atteicos no piesleguma.

N navsvarigi 29.10.2009

Cits Juris, gribu tev piebilst, ka es savulaik rekinaju tos visus "bonusus", kas ir zz, kad to papildini. Ar tiem visiem taa saucamiem bonusiem man okarte iznaca kaa minimums ne dargaka. Tie "bonusi", mans viedokdlis, ir acu aizmaleshanai. Jaskatas realas sumaas, cik atnema par sarunu no kredita!! Kad paskatas tas, tad chiks vien sanaak! Ja man tagad naktos no jauna izveleties starp LMT pieslegumu vai priekshapmaksu vai Tele2 pieslegumu vai zz, es savai gimenei un sev izveletos LMT viennozimigi.
Es ar savu okarti nezudu bezzonaa, mani var sazvanit, sarunas nepartrukst, kaa man tas ir bijis ar zz... Ko vel vajaga cilvekam, kam ir svarigi but vienmer sasniedzamam, kam ir gimene un kursh nevar atlauties palikt bez sakariem??! Pie tam, izveido okarte draugu grupu un tagad mes sava starpa lidz jaunajam gada sutam sms un zvanam bez maksas. Pirms tam jau ta akcija bija, ja nemaldos, tris meneshus, tagad atkal tik pat ilgi. Pec akcijas beigam mes, okartes draugi, savaa starpaa runasim par 1 sant/min. Nez vai zz ar trim draugiem ir tada cena!

N navsvarigi 29.10.2009

Juris, ar operatoru tu tikla parklajuma kvalitates problemas neatrisinasi. Es n-tas reizes zvaniju uz Tele2 un stastiju, ka tur un tur ir slikta zona. Piefikseja problemu, bet tikla parklajuma kvalitate palika tada pashaa limenii jau sen. LMT taa kvalitate ir labaka, okarte sava starpaa un ari uz citiem tikliem, ir kaa minimums, ne dargaka par zz, bet tikla parklajuma kvalitaatee daudz labaka! Pie tam, paradresacija okartei uz okarti vai LMT pieslegumu ir bez maksas un okartei var pieslegt tadu knifu kaa numuru uzradishanas aizliegums, kad uzgriez pirms numura noteiktu ciparu kombinaciju un tavu numuru zvana sanemejs neredzes. Loti noderiga lieta

X xxmans 03.11.2009

Komentēja: Iveta 28-10-2009

------------------------------------------------

Cik zinu, okartei arpus Latvijas nav problemu

H Hugo Djego 04.11.2009

Šoreiz būs jāiztiek bez mana komenta!Sarakstijusi garos memuārus, es tik daudz nevaru izlasīt!

R rencis 04.11.2009

es nesaprotu ko jūs te cepaties - nu nepatīk viens ej pie otra, nepatīk otrs ej pie trešā u.t.t.
tikai skatieties ka galā nesanāk atgriezties pie pirmā:)))
nekas nav perfekts...

X xxmans 04.11.2009

ja, pareizi, bet tapec jau citi drikst zinat, ka tam un tam ir sliktakak pakalpojumu kvalitate u.t.t. Tur jau tas knifs!

I Inita 04.11.2009

To viņi dara speciāli, kad manai māsai bija arī 9 sant.pieslēgums, viņi tā darīja, tiklīdz viņi pārgāja uz cita veida peislēgumu, nekā, runā bez pārtraukumiem. Vajag viņiem zvanīt un teikt, ka visu zināt, lai izmaksā kompensāciju, citādi uz meteorītu bija nauda, jo no mums izkrāpa, sušķi tādi!!! :))

I Inita 04.11.2009

Jā, un LMt nav nekāds zelta gabaliņš, kādrezi mums bija LMT, it kā pienācās atlaide 15% no rēķina, jo bijām 3 vai cik tur gadi klienti( tas bija sen, un viņu atlaižu politiku vairāk nepārzinu) un rēķins, piemēram, bija 20 lati, šie raksta- atlaide- 1 santīms.
Pēc tādas ņirgāšanās, aizgājām!!!

K karlis 05.11.2009

Varbut jums vajag visiem LMT un Tele2 parstaviem apvienoties un uzrikot hokeja speli?

N navsvarigi 03.12.2009

uz t2 un bite zonu nevar palauties. Tapec man vienme lizi ir okarte, jo LMT tikls ir vienigais, kuram es varu uzticeties, ka manis sutitas svarigas iszinas aizies uzreiz, nevis pec sytundas vai divu partraukuma un, ka vareshu man viniek, vajadzigas personas sazvanit. Visiem varu tik ieteikt, ja var atlauties, otru tel nesat karti, kas darbojas LMT tiiklaa (Amigo, okarte, LMT pieslegums). Neesmu LMT darbinieks, nedz LMT dileris. Tas ir neitrala pilsonja skatijums un pieredze.

A atmaskotājs 17.02.2010

ESMU sapratis, ka te savācās darbinieki no LMT un no TELE2, un davai liet savas Fantāzijas, lai tik saņemt piemaxu algai.
Pats lietoju ZZ un nekad nebija problēmu! Nezinu kā tur citiem, bet ZZ, manuprāt, ir pilnīgi OK!