www.sudzibas.lv Tele2 Senioru krāpšana

Tele 2 - Senioru krāpšana

Mīļie seniori - NEZVANIET uz ārzemēm, nav jūsu tarifu plānā nekādas bezlimita sarunas ar Eiropu. Jaunais tarifu plāns ZZ SENIORI sola (c) "Bezlimita zvani un 100 īsziņas lietošanai visos Eiropas tīklos." (citāts no bukleta), kas tiek gan solīts un skaidrots tā Tele2 centros, gan zvanot pa telefonu uzziņu centram. Taču ir daži darbinieki (zvanīju uz centru daudzas reizes, un katrreiz skaidroja savādāk) kuri skaidro - ATRODOTIES ārzemēs var zvanīt uz visu Eiropu, taču atrodoties Latvijā, zvans uz Eiropas numuriem - 0,49 eiro/min.
Ja vecmāmiņa vispirms nepajautātu man, lai es smalkāk par šo tarifu plānu noskaidrotu, bet akli noticētu Tele2 apkalpošanas centra darbiniecei "Riga Plaza" - un droši zvanītu māsai uz Vāciju, nākamajā mēnesī būtu jāatvadās no visas pensijas un vēl jāaizņemas, lai nomaksātu jauno rēķinu.
Ja tomēr kādam senioram pēc šī tarifu plāna lietošanas būs radies šāds robs budžetā nekorektas darbinieku rīcības un dezinformācijas dēļ - lūdzu vērsieties policijā. Tas izskatās pēc apzinātas krāpšanas.
Izpētot mājas lapu - nekur nav pieminēts, kāds būs tafifs zvanot uz ārzemēm atrodoties Latvijā. Nav nekur paskaidrots, ka atrodoties Latvijā, nav nekādi bezlimita zvani uz ārzemēm. Tikai atrodoties ārzemēs - var droši zvanīt. Jā - ļoooooti noderīgs tarifs mūsu pensionāriem, kuri to tik vien dara kā ceļo pa ārzemēm.
Liels FUJ Tele2.

Papildināts Diana 05.06.2017

Mājas lapā var pašā apakšā atrast nepieciešamo valsti, uz kuru vēlas seniors zvanīt, un tad uzzināt sekojošo tarifu. Bet es Jums galvoju - ja vēl vecmāmiņa prot ar telefonu rīkoties, tad ar internetu ir uz Jūs. Viņa tikai uzticējās neizsmeļošajai informācijai ienākošajās īsziņās, kurās tāpat vienā teikumā bija solīti bezlimita zvani visā Eiropā, kā arī papildus informāciju iegūstot no nekompetentās Tele2 darbinieces, kura iedrošināja zvanīt uz ārzemēm (loģiski - atrodoties Latvijā, kā jau vecmāmiņa še stāv) bez limita un bez jebkāda uztraukuma par papildus maksu. Tele2 noteikti rēķinājās ar to, ka daudzi seniori nebūs tik izmanīgi un neizpētīs katru interneta lapas stūrīti.

D

TasEsLV 06.06.2017

Papētiju mājaslapu, man kā mārketinga cilvēkam ,kas ir strādājis arī ar telefonu operatoriem šis liekas viens liels pretīgs triks. Arī man šī informācija nebūtu līdz galam saprotama pēc mājaslapas pieejamās informācijas kautvai KATRU dienu strādāju ar telefoniem/mobilajiem sakaru sniedzējiem un to pakalpojumiem.

masyanya 06.06.2017

Izpētīju mājaslapu https://www.zeltazivtina.lv/pecapmaksa/tarifi/zz-seniori-pecapmaksa/ viss ir pareizi. SMS un bezlimita zvani lietošanai visā Eiropā. Nevis uz Eiropas numuriem no Latvijas, bet Eiropā (atrodoties).Visas izmaksas norādītas. Kur Jūs redzat, ka ir rakstīts - zvani uz ārzemēm bez limita? Tāda teksta nav. Lapaspuses apakšā var izvēlēties - TARIFI ĀRZEMĒS

ZVANOT UZ ĀRZEMĒM - izvēlas valsti, un redz, cik maksās minūte par zvanu. Skaidra lieta, ka ne visi seniori lieto internetu (bukletu neesmu redzējusi, grūti teikt, vai teksts tur ir pareizs). Pie tam katrs var saprast pa savam. Tāpēc šādos gadījumos jāapjautājas citiem (bet tas ir kā bojātais telefons, katrs paziņa var izskaidrot savādāk). Darbiniece, kas teica, ka var zvanīt uz ārzemēm - kļūdās, šajā gadījumā jālūdz, lai pārbauda ierakstu, un ja viņa tieši šādi paskaidroja bezlimita zvanus, pēc kā tiek sarunāts uz ārzemēm - ir iespēja griezties uz Klientu apkalpošanas centru ar iesniegumu izskatīt šo situāciju.

Mūsdienās tomēr ieteiktu vienmēr uzmanīgi izlasīt tekstu, piedāvājumu, informāciju un nesteigties ar piekrišanu, ja kaut kas nav skaidrs. Katram jāsaudzē sevi pašam. )

D Diana 08.06.2017

Pilnīgi piekristu, ja runa ietu tikai par mājas lapu (kā minēju, diezin vai vecmāmiņa mājas lapu izpētītu, tādēļ viņa devās uz Tele2 centru), bet īsziņa uz viņas pieslēguma numuru ziņoja šādi (citēju):

"Sveicināti! Tavam numuram ir pieslēgts tarifu plāns "ZZ Seniori" ar abonēšanas maksu 4.99 EUR/mēn. Tarifu plānā iekļauti bezlimita zvani un 100 īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā un EEZ valstīs. Tavs Tele2"

Pacco_al 19.06.2017

Jeb kuri viltīgi formulējumi nav par labu operatoram. Ja ir sūdzības, par to, ka teksts nav izprotams, tas ir jāpārstrādā.

A Aigarins 10.08.2017

Es atvainojos,vai Latvija nau Eiropa vairs?Un ja ta,tad no kura gada?SMS un bezlimita zvani visa Eiropa!Paldies.

V Viktors Jermolajevs 07.06.2017

Безлимитные звонки и SMS в Латвии.
во все сети в Латвии
Безлимитные звонки и SMS в Европе.
во все сети в Латвии и Европе.
Интернет в Латвии и Европе.
Абсолютно непонятый текст, поэтому тексту не как нельзя понять что из Латвии звонки в Европу платные.