www.sudzibas.lv Tele2 Rekinu apmaksa

Tele 2 - Rekinu apmaksa

Kad peerc modeemu vinni sola 2 nedeellas par velti lietot, tas ir izmeeginaajuma laiku un tad veel 2 meenessus par velti.II steniibaa divi meenessi par velti nu nekaadi nesanaaca lietot modeemu kaa Tele2 jau atsuutiija reekkinu.Neieteiktu Tele2 labaak izveelieties citu operatoru.

D

L la 20.08.2009

Nu tad piezvani uz 600 un pajautā kapēc tā!!! :D

K Kristine 21.08.2009

man gan viss bija ok, nebija jaamaksaa nekaads reekins!!!

H hakers:D 21.08.2009

man ar viss bij ok tagad sezu laimigs pie sava tele2 :) reikins ar tads pats ka solija :D

E Elizabete 26.08.2009

Varbūt vispirms vajag visu noskaidrot un tad ķerties pie sūdzēšanās . T2 kantorīši ir gandrīz katrā pilsētā un uz 600 kaut naktī vari piezvanīt .
Tev neienāca prātā, ka tā ir ļoti liela starptautiska kompānija un viņi nav ieinteresēti čakarēt cilvēkus, jo tad vienkārši viņi pazaudētu visus klientus . Sanāca misēklis, bet ja jāapkalpo tik daudz klientu un ja rēķinus izgatavo automātiski .Man arī bija līdzīgi sazvanījos, pāris dienas protams bija tādas stresainas, bet pēc tam viss nokārtojās, nākamajā mēnesī bija pārrēķins, un neko lieku nevajadzēja maksāt .Esmu ļoti apmierināt, ņemot vērā to, ka tas ir internets bez vadiem un atiecīgi tā arī strādā . Ceru, ka arī tev viss nokārtosies :)))

I Ilze 06.05.2010

Pilniigi piekritu:) Sie visi kas te muro un raksta lai padoma lidz mes esam visi cilveki un medz kludities un Tele2 kantore normala, jaseko pasiem lidz kur piesledzas, muzdien klieti saka ka neviens, nekas nav piesledzis pie paaugst.pakalpojumiem tas ir mulkinbas pasi spaida nezin ko un pec tam brinas, jaseko padsiem lidz reikiniem un kas kur ir piesledzis..Vienmer var atrast vainiigu tiaki ne sevi!