Tele 2 - rekins

lietoju tele2 sim karti un kredita uz 24 menesiem nemtu sakaru ierici.pirmaja menesi samaksaju naudu lai tiktu bloketi paaugstinatas maksas pakalpojumi,jau nakamaja menesi rekina uzradijas paaugstinatas maksas sarunas zvaniju uz centrali lai risinatu so situaciju.sada situacija atrados katru nakamo menesi ar jauniem parekiniem.izciniju ka vairs nav paaugstinatas maksas pakalpojumi bet tad uzradas saucejzvans rekina kuru neesmu pieslegusi.un jau 5 menesi pec kartas maksaju par saucejzvanu un nakama rekina sanemu paarekina kompensaciju.kad sazinos ar centrali man tiek pazinots sistemas kluda sola ka situacija tiek risinata.atnak jauns rekins un situacija atkartojas.atteikties neesot iespejams ja nenomaksa liguma partrauksanas ligumsodu jo velos saglabat esoso numuru.uzskatu ka shi kompanija nepamatoti no manim izmana naudu par neesosiem pakalpojumiem kas mana rekina tiek pierakstiti.

N Navei 26.06.2014

Jāraksta oficiāla pretenzija par katru kārtējo rēķinu, citādi ar rināšanu, zvanīšanu Jūs jau tāpat oficiāli neiebilstat. Ja Jūs "atšuj", tad rakstiet Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai. Kamēr neko ofic. nedarīsit, tikmēr arī saņemsit tādus rēķinus.