www.sudzibas.lv Tele2 Pēdējais salmiņš

Tele 2 - Pēdējais salmiņš

Gribu izteikt lielu "FUJ" Tele 2 kompānijai. Vai tiešām nav citas iespējas kā piesaistīt klientus? Tagad jau tiek nolīgti cilvēki, kas staigā pa mājām un dzīvokļiem un piedāvā Tele 2 pakalpojumus...Tas ir kaitinoši, ka brīvdienās vai darbdienu vakaros tiek traucēts miers un ne jau vienu reizi vien...nepietiek ar pieklājīgu "nē" vai "neinteresē", šie darbinieki uzbāzīgi mēģina iesaistīt diskusijās par citiem operatoriem, kas it kā esot neizdevīgi.

I

H Husim 12.03.2013

Tas tagad visām kompanijām ir

P Peaces 12.03.2013

Bites staigoņi ir vēl riebīgāki, bet pan pie kājas visus pasūti 10 mājas tālāk

B BIGs 12.03.2013

Bites staigoņi ir daudz pieklājīgāki par tele2.

L lailai 12.03.2013

Lielākā daļa ir ļoti apmierināti ar to, ka pie viņiem atnāk pārstāvis no kompānijas, jo tikai tādā veidā "aci pret aci" var uzzināt par labākajiem piedāvājumiem un akcijām.Man tas viss liekas kolosāli-nekur nav jāiet-pilns servis.Lielākoties man liekas, ka tos neapmierinātos cilvēkus dzīve nav pažēlojusi un abižojusi, tāpēc sūdzās par visu.HAHAHAHAHAHA

E ezis87 12.03.2013

Bites algotņi ir vēl uzmācīgāki. Kaitina viņi [slēpt]@

D Dailis Bezvārdis 13.03.2013

un Tevi Laila dzimušu vārtrūmē izskatās dzīve lutina !? Par šo slavinošo komentāru, cerams, viss Teļu 2 kolektīvs publiski tavu trekno spalvaino pakaļu izdupsēja ? Tev tas likās kolosāli, nebija jāiet uz Čaka ielu, visi atnāca pie tevis, pilns serviss !

L lailai 13.03.2013

Pipsi gan tā traki dzīve izvaroja :D
Nekas sadzīs un būs labāk.Veseļojies.