www.sudzibas.lv Tele2 Pārbaudiet rēķinus

Tele 2 - Pārbaudiet rēķinus

Mīļie cilvēki,PĀRBAUDIET TELE 2 RĒĶINUS!!!Man atnāca rēķins 50ls!!Neskatoties uz to,ka manam bērnam ir tarifu plāns Nr.3 un,par tik par cik paaugstinātas maksas īsziņas bij nobloķētas,par to,ka bērns varētu nosūtīt kādu-neuztraucos.Kad saņēmu rēķinu biju šokā!!Un man lika makasāt,kaut gan tā bij tele 2 vaina,jo kautkādu mistisku iemeslu dēļ,paaugstinātas maksas sms varēja nosūtīt(neskatoties uz to,ka bij bloketas)Nu lūk...Visu noskaidroju(nācās zvanīt reizes 5 viņiem)Lielo rēķinu atļāva nemaksāt,jo veiks pārrēķinu.ok,nemaksāju arii.Un te kādu rītu v airs nevaru nev ienu sazvanīt,un tagad atkal liek maksāt 50ls un saka ka viņi neko nezinot par manu lietu.Mēģinās noskaidrot,kas un kā...un sākas viss no gala...
DRAUSMĪGA KOMPĀNIJA.Darba vajadzībās vajadzēja piezvanīt vismaz 30 cilvēkiem..bet nesanāca.Tagad darīšu visu iespējamo,vienkārši šo lietu neatstāšu.

I ittehnikjis 29.11.2013

Blā, blā, blā ... Lietoju Tele2 jau piekto gadu, nevienu reizi nav bijušas problēmas ar rēķiniem, nedz man, ne maniem draugiem.

Lasu šādus tekstus dažādos portālos dienu no dienas...

]Rodas jautājums: Tiešām visi, kuri spējīgi loģiski domāt jau atrodas ĪRIJĀ/Zviedrijā/Krievijā/Vācijā ... ??

Kur prāts bērnam dot pieslēgumu?? ZeltaZivtiņa (2.81ls - Tarifs Visi, tas pats NR3) un Basta.

Un nebūtu nemaz iespējams pārtērēt vai aizsūtīt "maksas sms", jo kredīts būtu pa nullēm, vai daži santīmi.

Pats lietoju un draugs periodiski ceļo pa ārzemēm, zvanās/smso, citu reizi lieto netu un pats seko līdzi, kā viņu tarificē, un visi rēķini tiek pārbaudīti un tad apmaksāti un kļūdu nav.

Ir tiki cilvēku paviršība - es netīšām ar waze visu eiropu izceļoju un nu man rēķins no bites būs 1000ls, bet esmu gudrs un pielietoju nekaunību klau bite, es te tāds muļķītis, sajaucu reklāmas terminus, kur skaidri un gaiši rakstīts ka internets bezmaksas ar waze ir tikai Latvijā un nemaksāšu. :))))
[qoute] https://twitter.com/JStokenbergs/status/406427617240580096 [/qoute]

Būtu es kāds šito firmu darbinieks, atlaides vietā visus rēķinus līdz x10, atkarībā no uzvedības, jo 99% gadījumu būs vaina klienta pusē. Nu cik var "kā krievi saka" Nagļet?
p.s.: noteikti viņam atlaidīs parādus, nedomāju ka summa būs kādi 20ls, kā to dara abas pārējās kompānijas, ja ne uzreiz, tad ar ptac vai kādu citu iestādi.

S susurs 08.12.2013

Zini, tie laiki, kad mans bērns lietoja ZZ ir sen pagātnē!!!Tagad var lietot pieslēgumu, lēti un izdevīgi.Un ja esmu pārlieccināta, ka maksas sms ir bloķētas, tad tur kaut vai zils paliec, nevar pārrrunāt tos 3ls.
Tad tavām zināšanām, aizvakar man atnāca jauns rēķins, bet jau ar 92ls.Viņi pat nav veikuši korelciju vecajam rēķinam(kautgan solijas to izdarit pec iespejas atrak, jo atzina savu vainu)un vel pierekinaja klat 34ls.Un 2 dienas sēdēju ar atslegtiem izejošajiem zvaniem, nesaprotamu iemeslu dēļ.
Drausmīga kompānija!!!Un ja Tu neesi saskaries ar jebkadam problemam ar Tele 2, TAD TEV IR PAVEICIES!