www.sudzibas.lv Tele2 Pakalpojumu sniegšana

Tele 2 - Pakalpojumu sniegšana

Gribu izstāstīt, kā man gāja ar Tele 2. Pirms diviem mēnešiem paņēmu telefonu, noslēdzot līgumu uz 24 mēn. Pēc 4-5 dienām telefons sāka patvaļīgi slēgties ārā, rādīt ka nav zonas un ziņot ka pilna atmiņa utt, vienu vārdu sakot gļučīt. Remontēja kādu nedēļu, pēc izraksta spriežot, visas iekšas nomainītas. Saņemot pirmo rēķinu, biju šokā!!! Ko viņi tur rēķina, man nav skaidrs, jo mani zvanīšanas paradumi nav mainījušies. Labi, man pie pirkšanas lika nomainīt citu tarifa plānu, iet uz Brīvo 6, tātad šis plāns ir galīgi garām, 8 sept zvanu vai nevarētu nomainīt citu plānu un par pašu telefonu maksāt arī vairāk, ja vajag. Operātors nezina, savieno ar speciālistu, viņa skatīsies, risinās jautājumu utt, karoče pārzvanīs šodien vai rīt. Gaidu dienas 4, zvanu, atkal gaidiet, pārzvanīs, gaidu dienas 3, beidzot zvana, viņa nav lietas kursā, kāda esot situācija, es izstāstu, ka vēl joprojām esmu dzīva un gribu mainīt tarifa plānu vai lai man pasaka cik liela būs soda nauda un es eju projām ar abiem numuriem, viens brīvs, otrs salaulāts. Man pārzvanīs, gaidu...22 sept uzzvanīju, lai uzzinātu kurā gadā tad man pārzvanīs. Speciālista neviena uz vietas nebija un nabaga operātore nodievojās, ka rīt obligāti man pārzvanīs, gaidīju visu 23 sept...nekā! Šodien zvanu atkal un lūdzu savienot ar kādu augstāk stāvošu personu. Savienoja, izstāstīju savu bēdu, visas šī garā gaidšanas laika emocijas un viņš man teica, ka pārbaudīs informāciju un man ...pārzvanīs. Šitā smējusies sen nebiju! Gods kam gods, pēc 5-10 min arī pārzvanīja un īsi pateica, ka tarifa plānu mainīt nevar, ka ja nopirku brāķa telefonu, tad tās ir manas problēmas, ja nu galīgi nevar lietot, tad taisīs ekspertīzi un tad atgriezīs naudu un mana soda nauda ir 97 ls un varu būt brīva. Vai man nepilnu mēnesi bija jāgaida šī informācija??????? Samaksāšu soda naudu un ar Dievu tele 2. Gribu tikai pabrīdināt pārējos, skatieties ar ko sapinaties! Es pie viņiem esmu zelta klients, bet nu attieksme...Es Jūs tikai gribēju pabrīdināt, pārējais ir Jūsu ziņā. Tā jau saka, ka skola maksā naudu, man tas prieks izmaksā 97ls un ilgu, ilgu gaidīšanu.

I

ž Žanna 26.09.2011

Ne velti BITE rulle un visi muk mukdami no LMT UN TELE 2

A aaa 26.09.2011

ar ko tad BITE rullē? Izbrauc tālāk no Rīgas uz kādu miestu un sakaru kvalitāte ir drausmīga!

ž Žanna 26.09.2011

Pilnigas mulkibas, sakari ir 99% visur. Un kurs vel operators var piedavat teiksim pa 3.5ls 350min uz jebkuru operatoru plus 100sms uz jebkuru tiklu plus 50mb.??? Nu aizdomajaties-nevar neviens, jo visi pieradusi tik kast piki, par prieksapmaksas kartem vispar nerunasim