www.sudzibas.lv Tele2 Nemaina iphone 14 tālrunis 3 mēnesi

Tele 2 - Nemaina iphone 14 tālrunis 3 mēnesi

Viedtālrunis iPhone 14 nestrādā - 50 reizes Diena tas izslēdzas - Tele 2 Serviss Lietuvā neko nedarīja un atsūtīja atpakaļ ar tūkst darba tapu bez komentāriem. Tālrunis nestrādā. Atdevu atpakaļ un pēc pārim nedēļām bija zvans no Lietuvas - "Neko nevaram padarīja - jūs jāmeklē cita serviu pati" - Pēc tam pēc divām nedēļām man bija dots it ka jauns tālrunis bez iepakojuma - ari nestrādājošs - tāda pašā problēma - es saprotu ka tas ir mans tālrunis teal. Tagad tress genesis un es nesaprotu kas notities. Zinu personu kas man pastāstīja ka nesen viņš bijou tādā paša situācijā - divas seizes Neko nedarīja un deva kaut kādu tālruni, bet per 3 m3n3siem deva jauni. Ir jautajums - vai Tele 2 i tik bezatbildīgi attiecas pret savu reputāciju - ja APPLE pēc definīcijās maina vadierīces tāda situācija. Es maksāju katra mēnesi naudu un man nav produkta. Ko man jādara lai lietotu drag ierīci.
Tele 2 nav kontakttālruni - domāju kur man doties ja Bite ir līdzīga solīta kompānija.

21.09.2023

Es varu jums pateikt, ko darīt: nopirkt normālu tālruni. Man nekad nav bijušas problēmas ar Samsung viedtālruņiem un planšetdatoriem. Kāpēc jūs pērkat sūdus un pat par lielu naudu? Lai parādītos meiteņu priekšā? Jā, iPhone nav savas iepriekšējās kvalitātes!
Я могу сказать вам, что делать: купить нормальный телефон. У меня никогда не было проблем со смартфонами и планшетами Samsung. Почему вы покупаете всякое дерьмо, да еще и за бешенные деньги? Повыпендриваться перед девушками? Да, у iPhone нет прежнего качества!

Veronika Rudzinska 21.09.2023

GayPhones priekš muļkiem. Kā var tik daudz maksāt par plastmasas gabalu? Kur bija tava galva? Zem stūres? :D