Tele 2 - Nav zonas

Kopš 31. dec. 2010. gada Tele 2 nav zonas. Ik pa laikam parādās zona uz dažām sekundēm. LMT un Tele 2 torņi atrodas blakus. Kāpēc LMT ir zona, bet Tele 2 nava? Pat LMT 31. dec bija zona! Viņi vēl brīnās, ka klienti aiziet pie citiem operatoriem.

R

A Aleksa 03.01.2011

Zvaniet uz Tele2! p.s.pastāv iespēja, ka ir problēma ar telefonu vai arī SIM karti. Mēģiniet telefonu izslēgt / ieslēgt, kā arī ielikt SIM citā aparātā, tādejādi sapratīsiet, kur varētu but tā problēma. Starp citu, vietās, kur ir problēma ar elektroenerģijas padevi arī ar tīklu varētu būt šaizes...

J Jānītis 03.01.2011

Avīzes vajag dažreiz palasīt un nenāk par ļaunu ziņas televizorā paskatīties!
Ziņoja taču, ka atsevišķās vietās mobilo sakaru torņiem bija traucēta elektrības piegāde! Ko celt vētru ūdensglāzē!? Vai arī jau tā esam pieraduši pie tehnoloģijām, ka pāris dienas bez tām vairs nevaram paciesties???

R Raivis 03.01.2011

Kā tad mans telefons vainīgs. Nevienam cilvēkam pagastā nav zonas. Elektrības problēmas bija. Tad jautājums Kāpēc LMT var nodrošināt savus klientus ar pakalpojumu, bet Tele 2 nevar? Un šī problēma nav tikai tagad, bet arī vasarā bieži kad laika apstākļi ir labi. Jā, tagad pēc 3 dienām ir zona.
Varat teikt, lai eju pie LMT. Es taisos nopirkt otru telefonu ar okarti. Bet fakts ir tāds ka Tele 2 nepilda savas saistības.
Jānīt, es varu izdzīvot bez telefona, bet diemžēl man ir arī darbs...

J Juris 04.01.2011

Vispār var būt arī telefonam vai SIMkartei vaina. To vajadzētu pārbaudīt pirms TELE2 nolikt!!!

R ruks 14.04.2011

muļķības tas mēsls kas tur atbild uz sūdzībām ir naturāls kroplis viņš uzmetīs jebko tāda ir teļu ikdienas Miķelsons tas