www.sudzibas.lv Tele2 Mistiskais parāds

Tele 2 - Mistiskais parāds

Esmu Tele 2 kliente jau vairākus gadus.Pirms 2 nedēļām, gribēju paņemt akcijas telefonu.Man vietējā darbiniece pasaka, ka neēsot samaksāts rēķins un nevar dabūt telefonu.Domāju, ka vēl nav saņēmuši.Aizgāju pagaišo ned., vēl parādoties parāds.Pa šo laiku jau samaksāju ši mēneša rēķinu.
Beigās tā darbiniece zvana uz Tele 2, jautā, kas par lietu?Izrādās, ka es esot palikusi parādā no 2003.gada vienu rēķinu.Man tāds jautājums-kur pēkšņi parāds uzradās?Pagaišo gadu ņēmu telefonu pie viņiem -nekādu problēmu.No tā 2003.g.līdz šim brīdim nebija parāds, tagd pēkšņi ir.Protams, ka man tik seni čeki nav.Cik ilgi jāglabā čeki?Un vai iestādes ir tiesīgas pēc 7 gadiem pieprasīt kautkādu mistisku parādu?Ja esmu viņu kliente vēl joprojām.Kāpēc iepriekš nebija parādu, vai tā iestādes iekasē jaunus ienākumus?

S Solvita 09.08.2010

Desmit gadus ir jāglabā čeki.

J Janina 24.11.2010

Uzvedas kā teļi...

Tas pats man bij ar mobilo internetu, esot kaut kāds parāds 2ls, un viņi tik augstprātīgi to pateica, ka man jābūt pateicīgai, ka neesot nodevuši parādu piedziņas firmai!!