www.sudzibas.lv Tele2 Māna ar telefona cenām

Tele 2 - Māna ar telefona cenām

15.septembrī TELE2 izsūtīja telefonu pārdošanas akciju - "Tele2 izdevīgā tālruņu rudens izpārdošana", kurā bija iekļauts arī manis noskatītais telefons Nokia Lumia 620. Veikalos viņš visu laiku maksāja 6,95 Ls mēnesī. Šajā akcijā telefons bija nocenots uz 5,95.
Aizejot uz veikalu, konstatēju, ka telefons joprojām maksā 6,95 Ls - pārdevējs par šādu akciju neko nezinot!
Sazvnaīju klientu apkalpošanas dienestu, un prasu - kas un kā! Man atklāj, ka jā, šāda akcija ir, tikai esot aizmirsuši izmainīt cenas mājas lapā un paziņot to veikaliem... :) forši
Bet, kas atklājas šodien ieejot viņu mājas lapā - akcijas cenas visiem telefoniem un nomainītas un iepriekšējo veikala cenu (Nokia Lumia 620 tagad akcijā maksā 6,95), un kā vecā cena uzrādīta mistiska Ls 7,95 mēnesī! No kurienes šī cena, ja iepriekš jau viņš maksāja 6,95!
Nav tas smuki no viņu puses!
Žēl, ka nenokopēju sākotnējo akcijas piedāvājumu, būtu redzams pierādījums...

Z

D Dailis Bezvārdis 18.09.2013

tāpēc es arī uzšpļauju tam sūda tele2 un sūtu viņus divas mājas tālāk !

Likumsargs 18.09.2013

Ir tāda anektdote:
Vienā veikalā skatlogā stāv zābaki, maksā 40Ls un neviens tos nepērk. Dēls saka tēvam, veikala īpašniekam, ka viņš tos zābakus nocenos līdz 20Ls. Tēvs šim saka "Mācies, kamēr dzīvs". Tēvs paņem uz uzliek cenu zīmi vecā cena 90Ls, jaunā 40Ls. Pēc pāris stundām šos zābakus nopērk.
Tādā veidā tiek rīkotas gandrīz visas akcijas Latvijā! Es pats esmu to redzējis! Tāpēc te nav ko brīnīties un atcerieties, NEVIENS TIRGOTĀJS NEKAD NESTRĀDĀS AR ZAUDĒJUMIEM!
LATVIJĀ VISĀM PRECĒM UZCENOJUMS IR NO 20 LĪDZ 800%!