www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

TELE-2 - Krāpšana

Pērkot uz Ziemassvētkiem telefonu Tele2, piedāvājumā nāca divi mēneši bez maksas telefona apdrošināšana. Ja klients negrib turpmāk apdrošināt telefonu, tad šis pakalpojums ir jāatslēdz, to izdarot mans. Tele2, klientu servisā vai zvanot. Tā kā nevēlējos maksāt naudu par apdrošināšanu, iegāju mans. Tele2 lai atslēgtu, bet uzspiežot uz uzraksta - atslēgt, diemžēl nekas nenotiek.
Sazvanīju Tele2 kur saņēmu atbildi, ka lapa līdz galam nestrādājot.
Super sadarbība Tele2 ar baltu. Cik cilvēku būs iekrituši ieraugot rēķinu? Ļoti negodīga rīcība.

27.02.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (6)

What? 27.02.2019

Vai tad klientu serviss vai zvana opcija arī nestrādā?
Viņu mājas lapā šī opcija tikai nestrādā.

E Elmårs Leimanis 16.03.2019

Kauns un negods Tele2,kuri savà rijîbâ un zemiskumâ nolaiduśies tik tàlu,ka säk aplaupît nabadzîgâko un neaizsargätäko sabiedrîbas daĺu,kas pàrsvarà ir pensionâri un,kam katrs cents no svara,ievieśot kaut kädu mistisku dienas maksu,papildus maksäjot ap 2 eur.mènesï.Noźèlojami! Goda pràts,cilvëcïba,lïdzcietïba,źèlsirdïba sïm bùtnèm ir sveśa.Śàda rïcïba bütu attaisnojama izsalkuśam śakâĺu un maaitasputnu baram,bet ne kompânijai,kuras gada apgrozijums ir virs miljarda.Noźèloami!

č Čupakabra 16.03.2019

Pensionāriem labāk izmantot Amigo. Konstanta maksa par sarunām un vēl nedaudz interneta

E Elmårs Leimanis 18.03.2019

Iesaku visiem saprâtïgiem cilvèkiem boikotèt śos briesmoñus.

S Sigits 23.03.2019

Katru mānesi mainās rēķina cenas ar neizskaidrojamiem attaisnojumiem no tele2 puses vienu mēnesi 60 eur bet nākamajā jau 80 vēl citā 100 .! Vai nemaksāju jau pietiekami,? Vai man mana ģimene jātur par meļiem katru mēnesi jāzvana un jāprasa kas atkal par vainu.? un kad zvanu jāmaksā par to zvanu, un tad pēkšņi atrodat kādu eroru sistēmā un samazinat cenu.? vai ja vienreiz pieķēru jūsu kļūmi nākamreiz tā var nebūt?(nesakot kad tās ir speciālas shēmas kā izkrāpt tautai naudu ?) un ja nomaksāju telefonu (par kuru jāmaksā katru mēnesi 2 gadus) otrā gada beigās paši varat atslēgt maksu par to telefonu , nevis man jāzvana un jums jāpasaka ka rēķins nav samazināts Jau vairākus mēnešus? Ja maksāju par Zelts 4 GB ģimenēm 3 personām tas ir 11.99x3 =35,97 un vēl maksāju par tikai VIENU telefonu katru mēnesi 11eur (jo pārējie jau ir nomaksāti!) tas ir 35,97+11 = 46,97 es vienreiz mēnesī vēl mēdzu pieslēgt papildus internetu par 2.99 un man !apturas! internets ja ir beidzies interneta apjoms tātad nevaru neapzināti to pārtērēt (tāpat arī mana ģimene!). neviens nezvana ārpus latvijas! gala cenai vajadzētu būt 49,96 es NEsaprotu kādēļ katru mēnesi ir TIK mistiski liels rēķins kā 70 eur vai 80 eur vai 100 eur? ? S.

E ELLIO 23.03.2019

Varbūt ir vērts PIRMS apmaksas pārbaudīt rēķinu un neskaidrību gadījumā prasīt skaidrojumu TELE 2?
Pēc pieredzes varu teikt, ka viņi ~2 darba dienu laikā atzvana.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes