www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

TELE-2 - Krāpšana

Pērkot uz Ziemassvētkiem telefonu Tele2, piedāvājumā nāca divi mēneši bez maksas telefona apdrošināšana. Ja klients negrib turpmāk apdrošināt telefonu, tad šis pakalpojums ir jāatslēdz, to izdarot mans. Tele2, klientu servisā vai zvanot. Tā kā nevēlējos maksāt naudu par apdrošināšanu, iegāju mans. Tele2 lai atslēgtu, bet uzspiežot uz uzraksta - atslēgt, diemžēl nekas nenotiek.
Sazvanīju Tele2 kur saņēmu atbildi, ka lapa līdz galam nestrādājot.
Super sadarbība Tele2 ar baltu. Cik cilvēku būs iekrituši ieraugot rēķinu? Ļoti negodīga rīcība.

27.02.2019

Ma

What? 27.02.2019

Vai tad klientu serviss vai zvana opcija arī nestrādā?
Viņu mājas lapā šī opcija tikai nestrādā.

Ma macbeton 01.03.2019

Es vispār ieteiktu nelietot Tele2.
Kopš 2018. (vai pat 17.?) gada ir ar likumu noteikts ka sarunām Eiropas savienībā un Eirozonā jābūt tādā pat cenā kā vietējās. Neskatoties uz to Tele2 piestāda papildus rēķinu par sarunām uz Norvēģiju, Nīderlandi.
Lai gan paši pacēla abonēšanas cenas pamatojoties uz tiem Eiropas zvaniem.
Strīdēties ar viņiem ir bezjedzīgi, viņi tik vervelē kaukādu iezubrītu pantiņu. Vienīgais veids - atteikties no viņu "pakalpojuma".
Es nesaku ka Bite vai LMT ir labāki, bet tiem kas nežvankst stundām pa telefonu - LMT mini ir daudz noderīgāks tarifs. Tele2 vispār neko tādu nepiedāvā, tik vervelē par kaukādiem gigabaitiem.
Kam man tie gigabaiti vajadzīgi, ja man mājās ir īsts internets.

El Elmårs Leimanis 16.03.2019

Kauns un negods Tele2,kuri savà rijîbâ un zemiskumâ nolaiduśies tik tàlu,ka säk aplaupît nabadzîgâko un neaizsargätäko sabiedrîbas daĺu,kas pàrsvarà ir pensionâri un,kam katrs cents no svara,ievieśot kaut kädu mistisku dienas maksu,papildus maksäjot ap 2 eur.mènesï.Noźèlojami! Goda pràts,cilvëcïba,lïdzcietïba,źèlsirdïba sïm bùtnèm ir sveśa.Śàda rïcïba bütu attaisnojama izsalkuśam śakâĺu un maaitasputnu baram,bet ne kompânijai,kuras gada apgrozijums ir virs miljarda.Noźèloami!

ču Čupakabra 16.03.2019

Pensionāriem labāk izmantot Amigo. Konstanta maksa par sarunām un vēl nedaudz interneta

El Elmårs Leimanis 18.03.2019

Iesaku visiem saprâtïgiem cilvèkiem boikotèt śos briesmoñus.

Si Sigits 23.03.2019

Katru mānesi mainās rēķina cenas ar neizskaidrojamiem attaisnojumiem no tele2 puses vienu mēnesi 60 eur bet nākamajā jau 80 vēl citā 100 .! Vai nemaksāju jau pietiekami,? Vai man mana ģimene jātur par meļiem katru mēnesi jāzvana un jāprasa kas atkal par vainu.? un kad zvanu jāmaksā par to zvanu, un tad pēkšņi atrodat kādu eroru sistēmā un samazinat cenu.? vai ja vienreiz pieķēru jūsu kļūmi nākamreiz tā var nebūt?(nesakot kad tās ir speciālas shēmas kā izkrāpt tautai naudu ?) un ja nomaksāju telefonu (par kuru jāmaksā katru mēnesi 2 gadus) otrā gada beigās paši varat atslēgt maksu par to telefonu , nevis man jāzvana un jums jāpasaka ka rēķins nav samazināts Jau vairākus mēnešus? Ja maksāju par Zelts 4 GB ģimenēm 3 personām tas ir 11.99x3 =35,97 un vēl maksāju par tikai VIENU telefonu katru mēnesi 11eur (jo pārējie jau ir nomaksāti!) tas ir 35,97+11 = 46,97 es vienreiz mēnesī vēl mēdzu pieslēgt papildus internetu par 2.99 un man !apturas! internets ja ir beidzies interneta apjoms tātad nevaru neapzināti to pārtērēt (tāpat arī mana ģimene!). neviens nezvana ārpus latvijas! gala cenai vajadzētu būt 49,96 es NEsaprotu kādēļ katru mēnesi ir TIK mistiski liels rēķins kā 70 eur vai 80 eur vai 100 eur? ? S.

El ELLIO 23.03.2019

Varbūt ir vērts PIRMS apmaksas pārbaudīt rēķinu un neskaidrību gadījumā prasīt skaidrojumu TELE 2?
Pēc pieredzes varu teikt, ka viņi ~2 darba dienu laikā atzvana.