www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele 2 - Krāpšana

Piedāvāja bezmaksas uz 2 nedēļām pamēģināt bezlimita internetu. Bija viss labi un nolēmām pāriet pie tele 2. Tagad, pēc rēķina saņemšanas uzzinājām par to, ka ir jāmaksā par šīm 2 nedēļām un papildus ir jāmaksā par rūteri (līgūmā par to nekādas informācijas nav) . Līgumā ir dota informācija par to, ka abonents var izmēģinā interneta piekļuves pakalpojumu pirmās 14 dienas, ievērojot www.tele2.lv publicēto informāciju par izmēģinājuma perioda nosacījumiem. Mēģinot atrast šo izmēģinājuma perioda informāciju mēs pilnīgi neko neatradām (meklējām gan paši, gan ar tele 2 un google meklēšanas palīdzību) . Pazvanot uz tele 2 mums pateica ka šīs 2 nedēļas būtu bezmaksas ja mēs atteiktos no interneta pēc 2 nedēļām, bet sakarā ar to, ka mēs piekritām to izmantot mums par šīm 2 nedēļām ir jāmaksā, par ko līgumā arī nekas nebija teikts.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 07.01.2018

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

A AlEl 06.01.2018

Tas ir diez gan loģiski, ka jāmaksā par tām 2 nedēļām. Esi apmerināts - maksā. Neesi - uzsauksim par brīvu. Nesaprotu tavu sašutumu šajā jautājumā

C critical thinker 07.01.2018

lasiet līgumu. punkts. nestāstiet, ka tur nekā nav.

Pacco_al 07.01.2018

Loģiski, jums taču internetu iedeva pamēģināt uz divām nedēļām. Ne jau rūteri. Ar rūteri viss kārtībā, to testēt nav nepieciešamības. Un ja tā padomā cik maksā rūtera īre šīs divas nedēļas? Rūtera maksa mēnesī dažiem (diviem) tarifiem ir 2.99 EUR/mēnesī. pārējiem tarifu plāniem bez maksas. Tātad rupji runājot šis viss ir par 1.50 EUR?!
Es saprotu ka mēs visi esam "principiāli" un "korekti", bet nu šīs tiešām ir sīkpidienīgumisms.