www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele 2 - Krāpšana

27.05. vakarā papildināju caur internetbanku Zelta zivtiņu,bija jāsteidzas uz koncertu un steigā atstāju telefonu mājās.Liels bija mans pārsteigums 28.05., kad pamanīju, ka kredīts nav ieskaitīts.Aplūkoju ibankas maksājumu vēsturi un maksājums izpildīts un viss kā nākas aizpildīts.Sazinājos ar Tele2 rakstot epastu.Kā pierādījumu sūtīju bankas izdruku un vēlāk datu lietojumu no sava telefona.

Tad nu Tele2 uzrakstīja,ka maksājums ir bijis noticis,bet esmu iztērējusi mobilos datus.
1.mans telefons atradās viens pats ieslēgtā māja un man aplikācijas,kas tērētu datus vai automātiskie iestatījumi,lai atjaunotos programmas;
2.man ir spēcīgs wifi un telefons atradās šajā istabā un tas nozīmē, ka pat ja dati būtu ieslēgti,wifi tik un tā ir stiprāks;
3.mana telefona dati uzrada,ka nav lietoti dati šajā laika periodā (skat.attēlus)
4.ja tiek iztērēta dienas max datu apjoms, Tele2 sūta brīdinājuma sms,bet tas nav noticis.

Ļoti nesmuki no viņu puses.Summa nebija liela,bet principi man ir gana.

Papildināts Eliina Kuķalka 30.05.2017

Labojums:1.mans telefons atradās viens pats ieslēgtā māja un man NAV aplikācijas,kas tērētu datus vai automātiskie iestatījumi,lai atjaunotos programmas;

M Macc 01.06.2017

Nevaru sagaidīt. Augustā beidzot beidzas līgums ar TELE2. Fuj pretīga attieksme, un agresīva politika ar apmaksām. Tarifu nomaiņa, bez klienta ziņas utt.

Atnāk rēķins 4 datumā. - ja neesi apmaksājis līdz 26 tad tiek atslēgti zvani. KAS PAR MUĻĶĪBĀM? Man alga vienmēr ir 31. un zinot LV situāciju uz 4 noteikti jau nekas nav palicis... un viņiem vispāŗ neinterisē klientu situācija. Samaksājiet un tad pieslēgsim - tas arī viss. Ne LMT, ne Bite tā nerīkojas ar saviem klientiem.