www.sudzibas.lv Tele2 krāpšana

Tele 2 - krāpšana

Notikums gan ir no pagājušā gada, bet izdomāju padalīties. Paņēmu Tele2 internetu izmēģināt. Līgumā noteiktais izmēģinājuma laiks - 2 nedēļas. Pēc 2 dienām aiznesu viņu aparātu atpakaļ un vēl pārjautāju, vai patiešām viss - vai nav nekādu saistību. Tā nu mierīgu sirdi dzīvoju tālāk līdz saņēmu brīdinājuma vēstuli no parādu piedziņas - par interneta parādu un it kā neatdotu rūteri. Zvanīju uz parādu piedziņu, skaidroju situāciju, taču man pateica, ka parādu nākšoties vien samaksāt, pamatojums - tādas nopietnas kompānijas tāpat vien naudu nepieprasot. Uz Tele2 ofisu iet es nedrīkstot, jo lieta esot nodota parādu piedziņai un neesot vairāk Tele2 problēma. Darīt neko nevar - esot jāmaksā. Tomēr aizgāju uz ofisu Ostmalas Rimi un lūdzu paskaidrojumus. Dāmīte ilgi blenza datorā un beidzot teica, lai es eju prom - viss esot nokārtots. Atvainošanos nesaņēmu.

N

Likumsargs 03.05.2016

Nekad neklausiet ko saka parādu piedzinējs, bet gan vienmēr pārbaudiet parādu piedzinēju sniegto informāciju!!!
Par cik parādu piedzinējiem ir "apgriezti" spārni ar Ārpustiesas parādu piedziņas likuma starpniecību, šīs firmas tagad izgudro visādus ceļus lai apietu šo likumu un maldina parādniekus!!! Tāpēc vienmēr pārbaudiet informāciju pie pakalpojumu sniedzēja piedzinēju sniegto informāciju!

ATCERIETIES!
Jums parādu piedzinējam, ja tiešām eksistē parāds, ir jāmaksā TIKAI 7,-EUR piedziņas izdevumi! Un ne centa vairāk! Lai gan piedzinēji parasti prasa 19,00 EUR un maldina parādnieku!
MK noteikumos ir rakstīts, ka piedzinējs drīkst pieprasīt no parādu piedzinēja tikai 7,00 EUR piedziņas izdevumus un papildus ( ja parādnieks ir jāmeklē un parādnieks neiet uz kontaktu) vēl 12,00 EUR, kurus piedzinējam ir jāpamato rakstiski! Ja piedzinējs atsakās pamatot rakstiski, tad jums nav iemesla maksāt vairāk par 7,00 EUR!