www.sudzibas.lv Tele2 Kāpēc nevar ziedot naudu uz labdarības numuriem?

Tele 2 - Kāpēc nevar ziedot naudu uz labdarības numuriem?

Kāpēc tele 2 aizvien nepiedāvā zvanus uz labdarības numuriem? Rīt, piemēram, ir LNT labdarības pasākums slimiem bērniņiem... gribu piezvanīt un noziedot kādu latiņu viņiem, bet nekā! Arī Zvaigžņu lietus labdarības koncertā nevarējām nobalsot - jo bija labdarības numuri! Par Zelta Drudzi nemaz nerunāsim! :D
Tele 2 man apmierina - man ir pieslēgums, rēķins nav liels, kaut gan runāju daudz. Bet GRIBU ZIEDOT CAUR MOBILO TĀLRUNI!!

G

J Juris 22.05.2008

Pieslēdz starptautisko pieslēgumu, kuram nav papildus izmaksas mēnesī, maksā tikai par norunāto

S Sanita 21.09.2008

jā, lai zvanītu uz šādien numuiem ir nepieciešams STARPTAUTISKAIS PIESLEGUMS, to piesledz 24h laikā.

P Pircējs 21.09.2008

Zvanu kur pagadās un vajag-nekādu problēmu jau trešo gadu.

N navsvarigi 05.11.2008

JHa, kad es lietoju zz, es ari nevareju pazvanit uz labdaribas numuriem. Interesanti, kaopec?? Paslaik man ir okarte un es varu zvanit no tas uz labdaribas numuriem.

L la 15.05.2009

vispār jau var ziedot, bet tikai no pieslēguma, kapec ne no zivtiņas...ja padoma logjiski...tad, piemeram, paildinot karti par 30 ls kopa ir kredits 54 ls un es tagad norunashu savus 30 ls un parejo noziedoshu, ta tachu nav mana nauda...un tad jau sanak ka ziedo tele2 :) un ja runa par zelta drudzi un tadam lietam... reali nebutu godiigi pret tiek kas tere savu naudu lai zvanitu, bet tam kam ir zivtinja vinjsh tere gan savu gan bonusu naudu un pusi no izmaksaam uz shadiem talrunjiem sedz tele2...varu sadereet ja no zz butu iespejams zvaniit tad vieniigie kas zvaniitu buutu zz klienti...tatad jaizvelas bonusi vai azarspeles :)

N neznez 28.06.2010

Kaspars-Man ščiet tu nenovērtē to kas tev ir dots Tici savam sapnim un tava dzīve kļūs par sapni:)

N neznez 28.06.2010

Domāju ka iespēja ir visiem bet vai katrs uzdrīkstās man pašai brālis arī runāja kā tu bet vienu dienu es viņam teicu beidz te kalpot un brauc strādā izbaudi dzīvi kamēr jauns un bez saistībām.
Vajag tikai grūdienu viņš pat angliski nemācēja labrīt pateikt bet nu jau pusgadu strādā un nesūdzās:) Nav tāda nevar ir tikai negrib:))